mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۸ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۵۸
تعداد بازدید: ۳۵۲۶
گامی دیگر در مسیر آبادانی و توسعه قلعه گنج
اولین کارخانه روغن کشی کنجد قلعه گنج طی مراسمی با حضور محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان جمعی از مسوولان و مردم قلعه گنج افتتاح شد.

اولین  کارخانه روغن کشی کنجد قلعه گنج طی مراسمی با حضور محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان ، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی بنیاد مستضعفان ، امام جمعه و فرماندار قلعه گنج و کشاورزان کنجد کار و هویج کار منطقه قلعه گنج افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان   مهندس سعیدی کیا در این مراسم با اشاره به تخصیص تسهیلات  یارانه ای بانکی بنیاد مستضعفان  برای مناطق محروم گفت   : امیدوارم که با بهره برداری از این طرح ها شهرستان قلعه گنج روی پای خودش بایستد و ما تا آخرین روز ابادانی این منطقه  همراه با مردم و برای مردم کار خواهیم کرد .

 

بنابراین گزارش در ادامه  وحدت عیدی فرماندار قلعه گنج در آیین مذکور با اشاره به دور نمای روشن شهرستان قلعه گنج با اجرای اینگونه پروژه ها تاکید کرد :بنده به عنوان سرباز درخدمت مردم و مسولان بنیاد مستضعفان هستم و در همه حوضه ها شاهد شکوفایی وبه ثمر نشستن نهال امید در این شهرستان هستیم .

 

این گزارش می افزاید  : دکتر دادخواه رئیس هولدینگ موادغذایی بنیاد در جمع کشاورزان و در آیین افتتاح کارخانه کنجد یادآور شد:   احداث کارخانه  تولید پنیر بز ،تولید آب معدنی ،فرآوری خرما، از اولویت های هولدینک صنایع غذایی بنیاد مستضعفان  است که به زودی محقق میشود.

 

صمدی مدیر کارخانه روغن کشی کنجد در حاشیه مراسم نیز خاطرنشان کرد  : قراردادکشت 200هکتار کشت هویج  سیاه باکشاورزان بسته شده که درحال انجام است و در همین مراسم  هفت قراردادبین کشاورزان هویج کار وشرکت پاکدیس نیز به امضا رسیده است  .وی تعداد نیرو های شاغل فعلی در کارخانه  را 14 تن اعلام کرد که این آمار دراینده  بیشتر خواهد شد.

 

 

گفتنی است کارخانه روغن کشی کنجد اولین شهر الگوی اقتصاد مقاومتی کشور در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع با سرمایه گذاری بالغ بر 23 میلیارد ریال وظرفیت پذیرش 1500تن کنجددرسال است که امکان تولید 210 کیلو روغن کنجد در هر ساعت  را دارد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها