mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۹ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۶۲
تعداد بازدید: ۳۴۲۰
حضور هنرمندان محبوب مردم در برنامه معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان
مجموعه ارم سبز جشن ویژه رمضان با نام "ماه تمام"و باحضور میهمانان ویژه و هنرمندان مطرح کشور را شنبه شب 6 خرداد ماه در مجموعه ارم سبز آغاز کرد.

پس از هماهنگ و برنامه ریزی های لازم بین بنیاد مستضعفان ،شبکه 2 صدا و سیمای جمهوری اسلامی و مجموعه ارم سبز جشن ویژه رمضان با نام "ماه تمام"و باحضور میهمانان ویژه و هنرمندان مطرح کشور شنبه شب مورخه ی 6 خرداد ماه در مجموعه ارم سبز آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز  در اولین قسمت از این ویزه برنامه پس از تلاوت قران مجید ، عبدا... روا از مجری  جوان و خوش آتیه  برنامه فخرالدین صدیق شریف،بازیگر توانا کشور را به عنوان اولین میهمان برنامه برروی صحنه دعوت کرد که و با او  در مورد   خاطرات دوران بازیگری،نقشهای متعدد ش و همچنین حال و هوای ماه رمضان در سالهای گذشته به گفت و گو پرداخت.

 

بنابراین گزارش میهمانان بعدی  برنامه به ترتیب مهدی شکوهی و مازیار عصری از خوانندگان مطرح صدا وسیما بودند که ضمن حضور برروی صحنه به  اجرای جدیدترین آثار خود پرداختند.

در انتهای برنامه نیز ، به عنوان آخرین میهمان شب اول،از بهروز رضوی صداپیشه پیشکسوت  رادیو و تلویزیون برای حضور بر روی صحنه دعوت شد . رضوی گفت؛ من ابتدا به عنوان نویسنده وارد رادیو شدم اما بواسطه صدایم و تشویق دوستان و همکاران بتدریج وارد عرصه صداپیشگی شده واین هنر بعنوان  حرفه اصلی من  قرار گرفت.

 

لازم بذکر است که برنامه ماه تمام  تا انتهای ماه مبارک رمضان همه روزه  از ساعت 22 الی 24 در پارکینگ شهر بازی یک مجموعه ارم بهمراه نمایشگاه جانبی با موضوعات فرهنگی و پذیرایی از میهمانان برگزار می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها