mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۸ - ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۶۴
تعداد بازدید: ۲۸۴۳
اجرای طرح حمایتی بنیاد مستضعفان در سیستان و بلوچستان
دکتر مهران عبادتی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هیرمند از توزیع سبد غذایی طرح حمایتی بنیاد مستضعفان در بین زنان باردار شهرستان هیرمند خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ندای هیرمند  مهران عبادتی  گفت : اقلام توزیع شده شامل شیر،گوشت،برنج،پنیر و حبوبات است که به عنوان یک غذای تقویتی نیز برای مادر محسوب می شود.

 

وی تصریح کرد: سبد غذایی از موسسه بنیاد علوی یکی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان به شهرستان هیرمند ارسال می شود و این موسسه ناظرانی نیز جهت توزیع آنها به منطقه اعزام می کند موسسه بنیاد علوی در هر شصت روز به زنان باردار شهرستان هیرمند سبد غذایی اهداء می کند،

 

وی در مورد جامعه هدف این طرح حمایتی بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: سبد غذایی در بین زنان بارداری توزیع می شود که در ماه چهارم بارداری قرار دارند و تا سه ماه بعد از تولد بچه نیز این اقلام شامل آنان خواهد شد، به طور کل می توان گفت که هر مادر در طول بارداری خود چهار بار از این سبد  غذایی استفاده خواهد کرد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان هیرمند اظهار کرد: هر یک از زنان باردار ی که تا ماه سوم بعد از زایمان قرار می گیرند از این لیست حذف و مادران دیگری جایگزین آنان خواهند شد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها