mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۷۵
تعداد بازدید: ۳۷۱۰
در بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی اگروفود ایران اجرا شد
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته 'ایران آگروفود ۲۰۱۷' با حضور شرکت پروتئین گستر سینا افتتاح شد .

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته 'ایران آگروفود ۲۰۱۷' با حضور معاونان وزیر جهاد کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و با حضور شرکت پروتئین گستر سینا افتتاح شد .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل  از به نقل از روابط عمومی شرکت پروتئین گستر سینا ريال شرکت مذکور  در این نمایشگاه با سبد کامل محصولات خود حضور یافته و مورد استقبال بسیاری از مردم و به ویژه سرمایه‌گزاران شرکت‌های مختلف قرار گرفت.

 

بنابراین گزارش  از دیگر موارد درخور توجه در این نمایشگاه، طراحی بسیار جالب غرفه و استفاده از ماکت پروژه ماهیران و اجرای  پروژه سمپلینگ به منظور ایجاد ارتباط موثر مصرف کنندگان با برند گوشتیران  بود.

 این گزارش مهمترین دستاورد های نمایشگاه را چنین برشمرده است :  آشنایی مصرف کنندگان با محصولات و دستاوردهای جدید این شرکت ، ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و آشنایی با نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات آن ها و همچنین ارتقاء سطح مبادلات تجاری در بخش صادرات .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها