mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۲ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۷۸
تعداد بازدید: ۲۷۲۰
نمایندگان نهادهای کارگری و فرهنگی مجتمع صنعتي سیمان تهران،با حضور در منزل خانواده شهید هاشمي از خانواده این شهید بزرگوار مدافع حرم تجلیل و قدردانی کردند.

نمایندگان نهادهای کارگری و فرهنگی  مجتمع صنعتي سیمان تهران، بسیج،انجمن اسلامی،شورای اسلامی کار،روابط عمومی وامام جماعت سیمان تهران با حضور در منزل خانواده شهید هاشمي از خانواده این شهید بزرگوار مدافع حرم تجلیل و قدردانی کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان تهران در این دیدار مشاور بنیادشهید ، رئیس بنیادشهیدشهرستان ری و نماینده فاطمیون ازنهاد بیت مقام معظم رهبري نیز حضور داشتند.

 بنابراین گزارش مجاب زاده امام جماعت مجتمع سیمان تهران طی سخنانی عنوان کرد: جوانان مدافع حرم  با علم به شرایط خطرناک موجود ، برای دفاع از اسلام و مظلومین بصورت داوطلبانه به ميدان نبرد عزیمت کردند و اتفاقاتی که امروز در دنیا روی داده و می دهد حقانیت کار این مدافعان را برای جهان مشخص کرده است.

 شایان ذکر است که پدر این شهید بزرگوار ازکارکنان سیمان تهران می باشدو در پایان مراسم با اهدای هدايايي از خانواده اين شهید گرانقدر تقدیر شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها