mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۱ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۹۰
تعداد بازدید: ۲۵۶۰
مدیرکل فرهنگی هنری اردوهای وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش: از 10 تیرماه تا 25 شهریورماه امسال، 10 اردوی فرهنگی هنری و تفریحی از سوی بنیاد علوی برای 10 هزار دانش آموز برگزار خواهد شد

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری اردوی دانش آموزان زیارت اولی همزمان با آغاز دهه کرامت سوم تا سیزدهم مردادماه و اعزام دانش آموزان به سفرهای زیارتی، مشهد مقدس، قم و شیراز خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان مهدی علی اکبر زاده روز دوشنبه در نشست مطبوعاتی از اردوی دانش آموزان زیارت اولی به عنوان معنوی ترین اردوهای دانش آموزی یاد کرد و گفت: این اردوها از دهه کرامت (سوم تا سیزدهم مردادماه) شروع می شود و تا بعد از آغاز سال تحصیلی جدید ادامه خواهد داشت. وی با بیان اینکه اعزام دانش آموزان زیارت اولی در قالب اردو به شهرهای مشهد مقدس، قم و شیراز صورت می گیرد، پیش بینی کرد حدود 12 هزار دانش آموز در این اردوها شرکت کنند.

 

علی اکبر زاده افزود: اوقات فراغت، فضایی برای پرداختن دانش آموزان به کارهای مورد علاقه شان است تا نیازهای روحی و برنامه های اصلی خود و خانواده را که نتوانستند در طول سال تحصیلی به آن بپردازند در یک فرصت سه ماهه انجام دهند.

 

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد:  از 10 تیرماه تا 25 شهریورماه امسال، 10 اردوی فرهنگی هنری و تفریحی از سوی بنیاد علوی برای 10 هزار دانش آموز برگزار خواهد شد و اردوهای راهیان نور با عنوان یادمانهای دفاع مقدس از 20 تیرماه شروع می شود اعزام دانش آموزان تا 20 شهریورماه و بدون محدودیت نفرات ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها