mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۲ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۹۷
تعداد بازدید: ۲۳۳۶
با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی
مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری : با مشارکت خیران و نهادهای انقلابی از جمله بنیاد مستضعفان، 2 هزار و 200 میلیارد ریال برای حمایت از دانشجویان در سال گذشته هزینه شد.

مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری : با مشارکت خیران و نهادهای انقلابی از جمله بنیاد مستضعفان،  2 هزار و 200 میلیارد ریال برای حمایت از دانشجویان در قالب تسهیلات و فضای زیرساختی و خوابگاهی در سال گذشته هزینه شد.

 

به گزارش پایگاه خبری  بنیاد مستضعفان  به نقل از ایرنا ذوالفقار یزدان مهر سه شنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد گزارش داد : افزایش کیفیت آموزش عالی و توجه خاص به دغدغه رهبر معظم انقلاب برای آموزش دانشجویان و تکنسین های مهارت محور از جمله رویکردهای دولت تدبیر و امید برای کاهش معضل اشتغال جوانان بعد از فراغت از تحصیل است.

 یزدان مهر یادآور شد: با مشارکت خیران و نهادهای عمومی و انقلابی از جمله بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و بنیادهای علمی و 15 خرداد، 2 هزار و 200 میلیارد ریال برای حمایت از دانشجویان در قالب تسهیلات و فضای زیرساختی و خوابگاهی در سال گذشته هزینه شد.

 وی عنوان کرد: در سالجاری 28 خوابگاه با مشارکت بنیاد 15 خرداد در سطح کشور احداث خواهد شد.

یزدان مهر تاکید کرد: خدمات به دانشجویان بعد از انقلاب متناسب با رشد کمی دانشگاهها افزایش نیافته است.

وی تصریح کرد: مجتمع آموزش عالی گناباد بدون توجه امکانات زیرساختی مناسب در سال 1382 راه اندازی شد که در نتیجه آن شاهد برخی مشکلات از جمله حضور 600 دانشجوی دختر این دانشگاه در خوابگاههای اجاره ای هستیم.

 گفتنی است چهار میلیون و 300 هزار دانشجو در بیش از دو هزار و 800 واحد دانشگاهی در سطح کشور شاغل به تحصیل هستند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها