mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۶ - ۰۳ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۰۳
تعداد بازدید: ۲۵۵۷
اثر بخشی توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان
توسعه اثر بخش اقتصادی قلعه گنج جرایم این منطقه را 70 درصد کاهش داده است
استاندار کرمان با بیان اینکه انجام اقدامات فرهنگی زمینه ساز افزایش امنیت است گفت: اقدامات اقتصادی انجام شده در قلعه گنج موجب کاهش 70 درصدی جرایم در این منطقه شده است.


به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی استانداری کرمان 'علیرضا رزم حسینی' در دیدار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان با وی، ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: کاهش جرائم در قلعه گنج بیانگر ریشه ای بودن اقدامات بنیاد مستضعفان در این شهرستان است.

وی ادامه داد: اکنون شاهد ثمرات این اقدامات هستیم؛ به گونه ای که ساکنان قلعه گنج اکنون حدود 6 میلیارد تومان در صندوق های خرد روستایی سپرده دارند.

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه انجام اقدامات بنیادی و ریشه ای به زمان نیاز دارد تا ثمره آن را بچینیم تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز اقدامات انجام شده در قلعه گنج را اقدامات اقتصاد مقاومتی واقعی دانسته اند و پیشنهاد کردند که مستند قلعه گنج را بسازید.

وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی یکی از میراث گرانبهای امام راحل (ره) است تصریح کرد: برای گسترش و نهادینه کردن اقدامات فرهنگی باید تدبیری اساسی و پایدار اندیشیده شود.

رزم حسینی با اشاره به تاثیرات سازمان تبلیغات اسلامی در جامعه تصریح کرد: این سازمان در چهار دهه اخیر توفیقات بسیار خوبی در گسترش امور فرهنگی در سراسر کشور داشته است.
استاندار کرمان با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی اقدامات موثری در حوزه جنوب و شرق استان انجام داده است اظهار کرد: در مدت تصدی استانداری کرمان شاهد گسترش امور فرهنگی در این استان بوده ام.

وی با بیان اینکه معین های مناطق در بحث فرهنگی حامی و پشتیبان خواهند بود مطرح کرد: کارهای فرهنگی باید به گونه ای باشد که در جامعه نهادینه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها