mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۲ - ۰۳ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۰۶
تعداد بازدید: ۲۹۱۷
در پی رشد قابل توجه بهره وری و تحقق اهداف کامل برنامه مصوب شرکت قیام اصفهان مدیر عامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان از مدیریت و کارکنان شرکت مذکور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان ،در سال مالی گذشته سال 1395 شرکت قیام اصفهان با وجود تنگناهای شدید نقدینگی ، کاهش بهای فروش شیر به عنوان محصول اصلی صنعت دامپروری با برنامه ریزی های دقیق مدیریتی و اعمال روش های کنترلی دقیق  ضمن تحقق کامل برنامه تولید مصوب  با وجود ظرفیت  و مقیاس نسبی بزرگ دامداری ، رشد بهره وری قابل توجهی را تجربه کرد .

بنابراین گزارش  اقدامات مناسب برای کنترل بهای تمام شده تولید شیر و  بهبود و ارتقاء کنترل های داخلی ، باعث شد معاونت امور برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان ضمن ارایه گزارش به ریاست بنیاد  مهندس سعیدی کیا پیشنهاد تقدیر از تلاش های صورت گرفته پرسنل ،هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت را ارایه کند که مورد موافقت ریاست بنیاد مهندس محمد سعیدی کیا قرار گرفت.

در این گزارش خاطر نشان شده است  در همین رابطه مدیر عامل هلدنیگ نیز با تاکید بر تعمیم فرآیند های موفق تولید شرکت قیام به سایر شرکت های زیر مجموعه بخش دامپروری بنیاد مستضعفان از همه کارکنان به ویژه مدیران این  شرکت  موفق در حوزه دامپروری بنیاد مستضعفان در اولین گرد همایی مدیران گروه  تقدیر و تشکر خواهد کرد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
0
0
با سلام شما عزیزان شیرخام خوب و با کیفیت با هزار زحمت و مشقت تولید می نمایید و به شرکت های لبنی زیرمجموعه بنیاد مثل پاک و... ارسال می کنید غافل اینکه در آنجا در تولید ماست وخامه طعم دار انواع مواد شیمیایی مضر مثل اسانس و رنگ و .... افزوده و به خورد خلق الله می دهند. سودآوری به چه قیمت؟؟؟؟؟
یک هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
0
0
خسته نباشید خدا را شکر که با تمام مشکلات موجود هنوز بخش دامپروری کشور با جان و دل در مسیر رشد تلاش میکند از اینکه اینگونه برای سرزمینتان تلاش میکنید ممنونم
پرطرفدارترین ها