mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۴ - ۱۰ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۱۲
تعداد بازدید: ۲۵۱۹
اجرای چهارمین مرحله طرح محرومیت زدایی بنیاد در گیلان
در اجرای منویات مقام معظم رهبری یک هزار فقره اسناد املاک علوی به‌صورت رایگان به مردم محروم شرق گیلان واگذاری می‌شود.

حمیدرضا نادمی  در دیدار با فرماندار شهرستان چابکسر با اشاره به واگذاری املاک علوی به محرومان و واجدان شرایط  توضیح داد: در اجرای منویات مقام معظم رهبری یک هزار فقره اسناد املاک علوی به‌صورت رایگان به مردم محروم شرق گیلان واگذاری می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان مدیرکل اموال و املاک گیلان افزود: واگذاری این اسناد با حضور  رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی محمد سعیدی کیا در مسجد ابیض روستای میانده چابکسر در روز یکشنبه 11 تیرماه جاری برگزار می‌شود.

 

نادمی مساحت مجموع این املاک را 295 هزار و 480 مترمربع معادل 29.5 هکتار اعلام کرد که مبلغ کارشناسی شده آن حدود 42 میلیارد تومان است.

 

 وی این مراسم را چهارمین مرحله واگذاری اسناد املاک علوی افراد نیازمند شرق گیلان در  رودسر طی سه سال گذشته  خواند و  تصریح کرد: تاکنون تعداد 800 فقره اسناد در بازنشین بخش رحیم‌آباد،  500 فقره در قاسم‌آباد علیا بخش چابکسر و 1000 فقره در واجارگاه بخش کلاچای در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری واگذارشده است.

 

مدیرکل اموال و املاک گیلان گفت: مجموع اسناد واگذاری شده در چهار مرحله سه هزار و 300 فقره به مساحت تقریبی  یک‌میلیون و 113 هزار مترمربع بوده که مبلغ کارشناسی شده آن  حدود 117 میلیارد تومان برآورد شده است.

 

وی از همکاری خوب  همه نهاد ها و سازمان ها برای اجرای طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان بر اساس منویات مقام معظم  رهبری قدردانی کرد و خاطر نشان ساخت : تالش از دیگر شهرستان‌های استان است که با توجه به ظرفیت های بنیاد مستضعفان برای اجرای طرح محرومیت زدایی واگذاری اسناد در آن تلاش خواهیم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها