mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۴۲ - ۱۱ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۲۰
تعداد بازدید: ۲۳۸۴
رییس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان همدان گفت: تعداد ۳۳۳ نفر از استان همدان به اردوهای بنیاد علوی اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  از عباس بهاری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تعداد ۳۳۳ نفر از استان همدان به اردوهای بنیاد علوی اعزام خواهند شد.

 

وی افزود: هدف از برگزاری این اردوها که براساس تفاهم نامه ای بین بنیاد علوی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود، غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و دانش آموزان دوره اول متوسطه است.

 

عباس بهاری ادامه داد: دانش آموزان اعزامی به اردو از مناطقی انتخاب شده اند که از لحاظ برخورداری از امکانات فرهنگی و ورزشی و تفریحی دارای محدویت هایی هستند و تاکنون به سفر نرفته اند.

 

وی گفت: این دانش آموزان طی ۹ مرحله از امروز تا ۲۳ شهریور ماه سال جاری براساس سهمیه اعلام شده به این اردوها اعزام و تعداد ۳۳۳ نفر دختر و پسر در این برنامه شرکت می کنند.

 

رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان همدان برگزاری اردوهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی را گام موثری در آشنایی دانش آموزان با زندگی اجتماعی و تعامل مطلوب با یکدیگر دانست.

 

وی افزود: این اردوها علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموز، نقش موثری در ایجاد روحیه خودباوری، آشنایی آنان با فعالیت های اجتماعی، جمعی و کار گروهی دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها