mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۰ - ۱۲ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۲۳
تعداد بازدید: ۲۷۶۱
اعلام نتایج اجرای یک طرح محرومیت زدایی تا کنون
رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی : تاکنون بیش از ۴۲ هزار اسناد مالکیت به مردم واگذار شده است .

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۴۲ هزار اسناد مالکیت به مردم واگذار شده است گفت: برای طرح‌های اشتغالزا در استان گیلان ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  خبرگزاری تسنیم از رودسر، محمد سعیدی کیا عصر دیروز در مراسم اهدای هزار جلد اسناد مالکیت در روستای میانده چابکسر اظهار داشت: تاکنون 42 هزار و 400 جلد اسناد مالکیت در سراسر کشور به مردم واگذار شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ارزش ریالی این میزان املاک واگذار شده را 616 میلیارد تومان اعلام کرد و اعلام داشت: روند واگذاری اسناد این املاک در سراسر کشور همچنان ادامه دارد.

 سعیدی‌کیا با اشاره به اینکه تلاش بر این است که این املاک با سرعت واگذار شود افزود: تاکنون روند واگذاری‌ها با سرعت خوبی انجام شده ضمن اینکه 99 درصد این املاک به‌صورت رایگان واگذار شده است.

 وی با بیان اینکه برای اعطای تسهیلات در استان‌ها جهت سرمایه‌گذاری برای اشتغال، مقدمات لازم از سوی این نهاد انجام شده است گفت: برای طرح‌های اشتغالزا در استان گیلان 20 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شد که به هر طرح تا سقف 2 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

 رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ابراز داشت: از استان گیلان 220 طرح معرفی شد که 36 طرح آن مصوب شد و با 24 طرح قرارداد بسته شد ضمن اینکه با پتانسیل‌های موجود در استان، این تعداد طرح‌ها می‌تواند افزایش یابد.

 سعیدی‌کیا استان گیلان را در زمینه طرح پرورش ماهیان خاویاری، استانی بسیار مستعد خواند و افزود: تاکنون 16 طرح پرورش ماهیان خاویاری از استان گیلان معرفی شده که 9 طرح با 10 میلیارد تومان تسهیلات اجرا و 6 طرح نیز قرارداد بسته‌اند.

 به گزارش تسنیم،  با حضور سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان استان و شهرستان و اقشار مختلف مردم در روستای میانده بخش چابکسر شهرستان رودسر، هزار سند مالکیت املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به میزان 29.5 هکتار به ارزش ریالی 420 میلیون ریال به مردم واگذار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها