mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۷ - ۲۴ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۵۴
تعداد بازدید: ۲۶۷۷
بیش از 3هزار نفر از وام های کار آفرنی بنیاد علوی استفاده کرده اند
در اجرای طرح های محرومیت زدایی در مناطق مختلف مشاوران و کارشناسان خبره بنیاد علوی استعداد و ظرفیت های مناطق را شناسایی می کنند و بعد برای اجرای طرح های موثر درآن منطقه برنامه ریزی می کنند.

موسی برزگر مدیرعامل بنیاد علوی در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقامتی استان اردبیل که درسالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد گفت : بنیاد علوی ضمن برنامه ریزی اقدامات اساسی برای محرومیت زدایی مناطق مختلف کشور انجام می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از بسیج نیوز وی گفت : در اجرای طرح های محرومیت زدایی در مناطق مختلف  مشاوران و کارشناسان خبره بنیاد علوی استعداد و ظرفیت های مناطق را شناسایی می کنند و بعد برای اجرای طرح های موثر  درآن منطقه برنامه ریزی می کنند.

 

بنابراین گزارش مدیر عامل بنیاد علوی گفت : در مطالعاتی که برای شناسایی مناطق محروم صورت گرفته ۱۴شاخص و ۵۵زیر شاخص در نظر گرفته شده که در مرحله ابتدایی ۴۰منطقه انتخاب شد که در مرحله دوم به ۲۰منطقه رسید که شهرستان گرمی -اردبیل نیز جزو شش شهر منتخب برای اجرای طرح توانمندسازی بنیاد علوی انتخاب شد .

 

برزگر گفت : امسال بیش از ۴۰درصد سود شرکت های بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی از مناطق محروم اختصاص داده شده است .

وی گفت : اجرای طرح توانمندسازی بنیاد علوی در شهرستان گرمی بدون شک می تواند برای منطقه بسیار مفید باشد و مشکلات موجود دراین منطقه را کاهش دهد

 

مدیرعامل بنیاد علوی گفت : شهرستان گرمی ظرفیت ها و قابلیت های خوبی در بخش های مختلف داردکه امیدواریم بتوانیم این ظرفیت ها را شکوفا کنیم و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال گام برداریم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: