mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۵ - ۲۴ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۵۹
تعداد بازدید: ۲۷۹۰
دکتر لاریجانی در این بازدید اعلام آمادگی برای حل مشکلات احتمالی در اجرای پروژه توسعه شرکت را بیان و همچنین به سازی ایستگاههای 5 و 7 بویژه بخش فضای استقرارمسافران تاکید کرد.

ریاست مجلس شورای اسلامی-دکتر علی لاریجانی، روز جمعه 23تیرماه، پس از کوهنوردی در مسیر دربند به ارتفاعات توچال، از خدمات تله کابین جهت بازگشت استفاده و نحوه ارایه خدمات مجموعه به مخاطبان تله کابین را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال : سید محمد رضا پرهیزکار ،مدیر عامل شرکت تله کابین توچال،پس از خیر مقدم، ضمن ارائه گزارش از خدمات و فعالیت های مجموعه،برنامه های در دست اقدام توچال در راستای تکلیف مجموعه  بنیاد مستضعفان مبنی بر ارائه خدمات و فراهم نمودن محیطی شاد و سالم برای خانواده ها و عموم مردم و همچنین روند اجرایی پروژه احداث خط جدید تله کابین با مشارکت بخش خصوصی را برای رییس قوه مقننه تشریح کرد.

 بنابر این گزارش دکتر لاریجانی در این بازدید  اعلام آمادگی برای حل مشکلات احتمالی در اجرای پروژه را بیان و همچنین  به سازی ایستگاههای 5 و 7 بویژه بخش  فضای استقرارمسافران تاکید کرد.

 

گفتنی است  در پایان این بازدید،دکتر لاریجانی ،ضمن  ابراز رضایت و تشکر از عملکرد زیر مجموعه وابسته به بنیاد مستضعفان  ،برای مدیریت و پرسنل شرکت تله کابین توچال آرزوی موفقیت و سلامتی برای  ارائه خدمت کیفی  به مردم کرد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: