mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۸ - ۲۴ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۶۰
تعداد بازدید: ۳۵۳۸
با محوریت نیروگاه خرمشهر زیر مجموعه بنیاد مستضعفان صورت پذیرفت :
تفاهم نامه ای سه جانبه با هدف مدیریت ریسک و بحران بین نیروگاه های خرمشهر ، آبادان و صنایع سازمان منطقه آزاد اروند منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی گروه برق و انرژی صبا  چهارشنبه گذشته ۲۱ تیرماه مدیران نیروگاه های خرمشهر ، آبادان و نماینده صنایع سازمان منطقه آزاد اروند طی جلسه ای مشترک با  هدف  همکاری ، همفکری و تبادل نظر درباره مدیریت بحران و شرایط و نحوه کمک رسانی و مدیریت ریسک جلسه مشترکی برگزار کردند.

بنابراین گزارش در این جلسه  که در محل سالن کنفرانس نیروگاه خرمشهر برگزار شد ،مدیریت برق منطقه ای جنوب غرب آبادان ،مدير عامل و جمعی از مدیران نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر ، مدیر نیروگاه و جمعی از مديران سازمان صنایع منطقه آزاد اروند حضور داشتند

 

این گزارش می افزاید : در جلسه مشترک پس از بررسی راهكارهاي همكاري با تاکید بر برگزاري جلسات منظم در راستاي مديريت بحران برای اولین بار در جنوب غرب کشور  تفاهم نامه اي سه جانبه مبتنی بر هم افزایی و همکاری برای مدیریت بحران و کاهش ریسک ناشی از موقعیت های ویژه و بحرانی بین طرفین به صورت رسمی به امضا رسید .

گفتنی است بعد از این جلسه  مانوري ویژه در نیروگاه خرمشهر به منظور ارزیابی ميزان امادگي كاركنان انجام پذیرفت که نتایج مانور و میزان آمادگی در مواجه با بحران مورد توجه میهمانان و حاضران قرار گرفت

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها