mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۴ - ۲۵ تير ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۶۷
تعداد بازدید: ۳۴۹۱
حساب های مالی شرکت عمران و مسکن اصفهان وابسته به بنیاد مستضعفان پس از بررسی دقیق و موشکافانه دو ماهه موفق به اخذ نمره قبولی از حسابرسان زبده قانونی شرکت مفید راهبر شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت عمران و مسکن اصفهان ،کلیه حسابهای شرکت عمران و مسکن اصفهان پس از بازبینی و  بررسی دقیق کارشناسان موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان یکی از موسسات مورد تایید حسابرسی کشور  مورد قبول و تاییدقرار گرفت .

بنابراین گزارش حمید فروزان مدیر عامل شرکت عمران و مسکن اصفهان  در مورد شاخص های مهم عملکرد سال مالی حسابرسی شده توضیح داد:  به یاری خدا و با حمایت قابل تقدیر مدیران هلدینگ عمران و مسکن ایران و همچنین با تلاش خستگی ناپذیر همه همکاران عزیزم در شرکت موفق شدیم مشکلات شرکت را پشت سر بگذاریم و حتی سود شرکت را بیش از 14 درصد رشد دهیم .

وی افزود: بر اساس گزارش های مالی  موفق شدیم بیش از 97 درصد برنامه های تولید متراژی شرکت را در سال 1395 پوشش دهیم و میزان فروش را نیز تا 120درصد شاخص پیش بینی شده در طرح و برنامه با موفقیت اجرا کردیم .

مدیر عامل عمران و مسکن اصفهان در ادامه با اشاره به افزایش 19  درصدی تولید در شرکت خاطر نشان کرد واقعیت این است در دوران رکود ساخت و ساز تمرکز بر کیفیت تولید از یک طرف و همچنین ایجاد مزیتهای رقابتی از طرف دیگر منجر به تقویت اعتبار و برندیگ شرکت در سال گذشته شد که جز با همکاری و همدلی همه کارکنان امکان پذیر نبود .

حمید فروزان در ادامه پس از تشکر از همه مدیران هولدینگ عمران و مسکن ایران و معاونت توسعه ساختمان بنیاد مستضعفان با اشاره به تسویه حساب و پرداخت همه حقوق دولتی از جمله مالیات و بیمه و عوارض قانونی پروژه های اجرا شده شرکت در سال مالی گذشته تاکید کرد : به عنوان یک شرکت زیر مجموعه بنیاد مستضعفان مولفه های  اقتصاد مقاومتی مهمترین راهبرد برنامه ریزی ما در سال جدیدی مالی است و امیدوارم روند رو به رشد شرکت چه در تولید چه در اعتبار سازی و برندینگ با حمایت هولدینگ ، درایت اعضای هیات مدیره و همچنین زحمات بی دریغ همه کارکنان در همه سطوح سازمانی شرکت  ادامه پیدا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها