mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۷ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۹۱
تعداد بازدید: ۳۹۳۱
در بازدید از پروزه مجتمع ورزشی بزرگ بیرجند صورت پذیرفت :
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان به همراه تعدادی از مسوولان استانی از جمله مدیرکل ورزش و جوانان استان از پروژه محرومیت زدایی در حال احداث مجتمع ورزشی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شهر بیرجند بازدید کردند .

حجت السلام و المسلمین عبادی نماینده مردم شریف  شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان  به همراه تعدادی از مسوولان استانی از جمله مدیرکل ورزش و جوانان استان از پروژه  محرومیت زدایی در حال احداث مجتمع ورزشی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شهر بیرجند استان خراسان جنوبی بازدید کردند .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، نماینده مردم بیرجند ،خوسف و درمیان در این بازدید با تاکید بر لزوم تقویت تعامل سیستم های مدیریتی استان خراسان جنوبی با سایر بخش های نظام  از جمله لنیاد مستضعفان جهت آبادانی و محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار استان از سرعت عمل  مجموعه  اجرایی بنیاد مستضعفان برای اجرای مصوبات سفر گذشته ریاست بنیاد مهندس سعیدی کیا از جمله ساخت مجتمع ورزشی  تقدیر و تشکر کرد.

 

وی دربخشی از سخنان خود با اشاره به فعالیت های محرومیت زدایی بنیاد در استان خراسان جنوبی شامل مدرسه سازی ، طرح های حمایتی از مادران بار دار ، توزیع هدایای رهبری در بین دانش آموزان کمتر برخوردار ، اختصاص وام های یارانه ای برای ایجاد اشتغال و کار آفرینی و ..... پس از اشاره به روحیه جهادی ساختار مدیریتی بدون حاشیه بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد : جا دارد از خدمات محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در استان خراسان جنوبی تقدیر و تشکر کرد .

 

بنابراین گزارش حسن خسروی مدیر کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان در استان خراسان جنوبی در حاشیه این دیدار در مورد پروژه ساخت مجتمع ورزشی بزرگ بنیاد مستضعفان در شهرستان بیرجند توضیح داد:این پروژه در زمینی به مساحت یک هکتار در حال احداث است که از مصوبات سفر قبل مهندس سعیدی کیا به استان خراسان جنوبی می باشد.

وی افزود: این مجتمع شامل سه سالن ورزشی، سالن توپی به مساحت ۴۲۰۰ متر مربع، استخر سرپوشیده و سالن تیراندازی هر یک به مساحت حدود ۱۴۰۰ متر مربع، فضاهای اداری، نگهبانی، پارکینگ و فضای سبز می باشد که در حال حاضر با تلاش مجریان بنیاد مستضعفان و همکاری خوب پیمانکاران فراتر از برنامه  فاز اول حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: