mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۱ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۳۹۶
تعداد بازدید: ۳۱۱۰
برای دومین سال متوالی در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن استان تهران واحد معدن شن و ماسه شرکت دی به عنوان واحد برتر معدنی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دی   در این باره توضیح داد: یکی از اهداف اصلی معدن شن و ماسه شرکت دی تولید مصالح سنگی با لحاظ کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای جهانی ضمن حفاظت و صیانت از ذخایر معدنی و رعایت مسائل زیست محیطی است . در پی فراخوان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران از کلیه واحدهای متقاضی و به تبع آن ارزیابی واحدهای معدنی، معدن شن و ماسه شرکت دی با رویکرد صیانت از ذخایر معدنی و لحاظ مسائل زیست محیطی در عملکرد خود و سرلوحه قرار دادن آن در فعالیت هایش برای دومین سال متوالی بعنوان یکی از برترین واحدهای  معدنی استان تهران در سال ۹۶ انتخاب شد.

 

بنابراین گزارش : این معدن که اولین واحد معدنی دریافت کننده پروانه بهره برداری ۵ ساله با حداکثر ظرفیت برداشت در سطح استان تهران است در همایش روز ملی صنعت و معدن استان تهران مورد  تجلیل قرار گرفت.

 

مهندس علی درویش مدیر عامل شرکت دی همزمان با برگزاری این مراسم در گفت و گویی اعلام کرد : شرکت دی در سال ۱۳۳۷ به منظور اجرای پروژه های عمرانی تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد .

این شرکت طی نیم قرن فعالیت در عرصه داخلی و خارجی با به کارگیری توان بالای نیروهای انسانی متخصص ، ماشین آلات ، تجهیزات پیشرفته و نیز توان قابل توجه مالی در اجرای پروژه های عمرانی ملی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

 

وی افزود : در این راستا و به منظور تأمین مصالح سنگی با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی، شرکت دی نسبت به تأسیس معدن شن و ماسه از سال ۱۳۷۰ در محدوده غرب استان تهران در زمینی به وسعت ۴۵ هکتار اقدام نموده و هم اکنون این معدن در حال فعالیت جهت تولید انواع مصالح مورد نظر پروژه های عمرانی می باشد و به عنوان یکی از ارکان مهم در سطح منطقه و سازمان ها و ادارات دولتی ذی ربط مطرح است.

 

به گفته درویش ، حمایت از صنعت شن و ماسه در استان تهران که یکی از صنایع مولد و زیربنایی برای رونق بازار مسکن و طرح های عمرانی استان می باشد بسیار حائز اهمیت و ضروری است.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه با حمایت های انجام پذیرفته توسط سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران ، و پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به عنوان ” اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ” معدن شن و ماسه شرکت دی برای دومین سال متوالی به عنوان "یک واحد برتر  برتر معدنی استان تهران ” انتخاب گردیده است.

 

مدیرعامل شرکت دی خاطر نشان کرد: صیانت از ماده معدنی تجدیدناپذیر ، استفاده حداکثری از ذخایر معدنی توأم با رعایت اصول ایمنی ، فنی و زیست محیطی از اهم امور و اهداف عالیه این معدن می باشد که در این راستا نسبت به احداث فضای سبز منحصر به فرد در سطح منطقه اقدام نموده است.

 

درویش با اشاره به محصولات تولیدی معدن شن و ماسه دی اظهار داشت در حال حاضر و با پتانسیل موجود در معدن شن و ماسه شرکت دی امکان تولید انواع مصالح سنگی بر مبنای استانداردهای رایج و مصالح خاص با توجه به درخواست مشتریان میسر می باشد و در همین راستا معدن این شرکت افتخار همکاری با بسیاری از پروژه های بزرگ ملی – میهنی را داشته و دارد.

 

درویش همچنین  چشم انداز آینده این معدن را تشریح و یادآور شد ، تغییر و تحول شتابان و گسترده در کسب و کار جهان امروز ، معدن شرکت دی را بر آن داشته تا با ایجاد زیرساخت های کارا و بهره مندی از خلاقیت و اثربخشی مدیران برجسته و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا فعالیت کند و از این رو به عنوان یکی از معادن نمونه و مطرح در سطح استان تهران معرفی شود.

 

بر اساس اظهارات وی،  پیمودن این مسیر دشوار با هدف اعتلای کشور عزیزمان جز با توفیق الهی و ارتقای سطح فنی و کیفی محصولات تولیدی و تلاش بی وقفه همکاران و مدیریت صحیح منابع انسانی میسر نخواهد شد.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: