mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۰۶ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۰۰
تعداد بازدید: ۲۴۱۶
با هدف پر کردن اوقات فراغت خانواده،همزمان با دهه کرامت طرح تکریم خانواده در توچال آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال در راستای مرقومه مقام معظم رهبری در بازدید از توچال ،مبنی بر تسهیل استفاده همگانی از توچال ،مدیرعامل این مجموعه دستور داد تا خدمات تفریحی توچال با کف هزینه ها در اختیار عموم قرار بگیرد . 


 بنابراین گزارش سید محمد رضا پرهیزکار مدیرعامل این شرکت ،با توجه به ابلاغ سیاست های کلی خانواده توسط رهبر معظم انقلاب و تاکید مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان ، مبنی بر فراهم نمودن فرصت و شرایطی برای در کنار هم بودن اعضاء خانواده و استفاده از اوقات فراغت،طرح تکریم خانواده همزمان با آغاز دهه کرامت را در توچال تصویب نمود. در پی این ابلاغ ،طرح تکریم خانواده در مجموعه توچال آماده ، تصویب واز امروز اجرایی شد . 

پرهیزکار خاطرنشان کرد: با این طرح که در روزهای چهارشنبه تا جمعه هر هفته درماه های مرداد و شهریورسال جاری انجام خواهد شد، عموم مردم می توانند با پرداخت مبلغ 49500 تومان همزمان از بسته های خدماتی مجموعه شامل:( خدمات بلیت رفت و برگشت تله کابین (ایستگاه یک تا ایستگاه هفت )،بلیت رفت و برگشت تله سیژ ایستگاه هفت تا هتل توچال وصرف ناهار و پذیرایی در مرتفع ترین هتل دنیا بهره مند شوند و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی توچال به نشانی @tchl24875000 مراجعه کنند.
 این گزارش می افزاید : همزمان با دهه کرامت طرح های متعددی در راستای تکریم خانواده درتوچال در حال برنامه ریزی است که متعاقبا اعلام می شود. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: