mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۴۳ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۱۹
تعداد بازدید: ۳۶۸۵
پروژه مشارکتی "نگین شهر اصفهان " که کاری مشترک ازشرکت "ونک پارک" وابسته به هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و "شهرداری اصفهان" و برخوردار از شاخصه های منحصر به فرد نشان سیمین کیفیت را در بدو بهره برداری به خود اختصاص داد .

پروژه مشارکتی "نگین شهر اصفهان " که کاری مشترک ازشرکت "ونک پارک" وابسته به هلدینگ عمران و مسکن  بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و "شهرداری اصفهان"  و برخوردار از شاخصه های منحصر به فرد "خلاقیت در طراحی" ، "کیفیت در ساخت" با  "تلفیق مدرنیسم و تاریخ شهری "به بهره برداری رسید و نشان سیمین  کیفیت را در بدو بهره برداری به خود اختصاص داد .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت "ونک پارک"  پروژه نگین شهر با زیربنای ۲۱ هزار مترمربع با مشارکت شهرداری اصفهان و شرکت "ونک پارک" از زیر مجموعه های مادر تخصصی عمران مسکن  بنیاد مستضعفان ساخته شده است. در این پروژه سهم شهرداری اصفهان، زمین و عوارض و سهم شرکت ونک پارک سرمایه گذاری ،طراحی و ساخت بوده است.

 

حفظ اثر تاریخی در پروژه " نگین شهر "

سید جواد موسوی مدیر عامل شرکت "ونک پارک"  در ارتباط با این پروزه مشارکتی با کیفیت توضیح داد : پروژه نگین شهر در نزدیکی رودخانه زاینده رود در ضلع غربی خیابان چهارباغ بالا و خیابان حضرت یحیی(ع) در زمین کارخانه صنایع پشم اصفهان اجرا شد، البته در این مجموعه سردر تاریخی کارخانه حفظ و مرمت شده است تا با تلفیق، یک اثر تاریخی و یک پروژه مدرن را در خیابان چهارباغ بالا شاهد باشیم.

 مرتضی حسام نژاد قائم مقام شهردار در امور سرمایه گذاری و مشارکت نیز ضمن تقدیر از دست اندرکاران اجرای این پروژه و شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان در این باره توضیح داد : به این پروژه از پنج منظر می توان نگاه کرد ابتدا فضای پارکینگ لازم برای یکی از خیابان های متراکم اصفهان تامین می شود و می توان گفت گردشگرانی که از جنوب وارد شهر اصفهان می شوند می توانند از ظرفیت 99  دستگاه پارکینگ استفاده و با مترو در سطح شهر اصفهان رفت و آمد کنند.

وی اضافه کرد: دفاتر اداری نیز در طبقات بالا قرار دارند و موقعیت خاص این پروژه دفاتر کار بی نظیری را در اختیار فعالان اقتصادی قرار می دهد، در این مجموعه ۱۲۳ واحد تجاری و ۱۳ مجموعه اداری پیش بینی شده است.

قائم مقام شهردار در امور سرمایه گذاری و مشارکتها اظهارکرد: در این طرح نقطه اتصال ایستگاه مترو و طبقه منفی یک به گونه طراحی شده است که شهروندان بتوانند وسیله حمل و نقل مناسب خود را از بین مترو، اتوبوس و حتی خودروی شخصی انتخاب کنند

 

نشان نقره ای کیفیت برای پروزه نگین شهر

حسام نژاد اضافه کرد: مبلمان شهری مهمترین منظر این پروژه است چرا که این طرح می تواند فرهنگ و استاندارد جدیدی را در فضاهای شهری عمومی در اختیار شهروندان اصفهان و همه مردم کشور قرار دهد. وی ادامه داد: این فضای عمومی و مبلمان شهری از با کیفیت ترین و زیباترین مصالح ساخته شده و مردم اصفهان می توانند مبلمان شهری نوین را در نگین شهر اصفهان تجربه کنند.

قائم مقام شهردار خاطرنشان کرد : طرح مدیر عامل شرکت "ونک پارک "  مهندس سید جواد موسوی مبنی بر ارایه "خدمات بعد از فروش" ضمن ایجاد یک مزیت رقابتی   امکان تخصیص لوح زرین شهر اصفهان را برای این پروژه  فراهم می کند و امیدواریم که این پروزه با تلاش همه کارکنان شرکت  افزون  بر افتخاردریافت لوح سیمین کیفیت موفق به دریافت لوح زرین نیز بشود و  اگر خدمات پس از بهره برداری را به درستی اجرایی کند و بتواند گارانتی داشته باشد، می تواند نشان زرین را هم از آن خود کند چرا این طرح دارای نوآوری و خلاقیت های زیادی است.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: