mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۳ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۲۱
تعداد بازدید: ۲۷۰۹
رئیس بنیاد مستضعفان احداث مجموعه صنعتی قوطی‌سازی برای صنایع مواد عذایی و نوشیدنی و یک واحد دامداری را از جمله پروژه‌های در دست اجرا توسط بنیاد مستضعفان برشمرد

رئیس بنیاد مستضعفان احداث مجموعه صنعتی قوطی‌سازی  برای صنایع مواد عذایی و نوشیدنی   و یک واحد دامداری را از جمله پروژه‌های در دست اجرا توسط بنیاد مستضعفان برشمرد و گفت: ساخت کارخانه قوطی‌سازی تا پایان سال‌جاری به انجام می‌رسد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری فارس کرمانشاه، محمد سعیدی‌کیا  در سفر کاری یک‌روزه خود به استان کرمانشاه  و در دیدار با اسدالله رازانی، استاندار کرمانشاه اظهار داشت: پروژه‌های متعددی در استان کرمانشاه با هدف اشتغال زایی و محرومیت زدایی توسط بنیاد مستضعفان به اجرا درآمده است.

 

سعیدی‌کیا احداث مجموعه صنعتی قوطی‌سازی و ساخت یک واحد دامداری پنج هزار راسی در ماهیدشت را از جمله پروژه‌های در دست اجرا توسط بنیاد مستضعفان برشمرد و گفت: ساخت کارخانه قوطی‌سازی تا پایان سال‌جاری به انجام می‌رسد و بهره‌برداری از این پروژه  ۶۰ میلیون یورو و ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده و می‌شود.

 

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: افتتاح یک طرح دامداری، ساخت هتل، احداث نخستین سد خصوصی در کشور و ساماندهی زمین‌های کشاورزی شهرستان مرزی قصرشیرین واقع در غرب استان و کاشت نهال و قلمه در یک‌هزار هکتار از جمله اقدامات انجام گرفته در کرمانشاه بوده است که توسط بنیاد مستضعفان صورت پذیرفته است.

 

وی رویکرد این سفر را بررسی پروژه‌های بزرگ استانی در حال اجرا بیان کرد و ادامه داد: پروژه‌های اقتصادی و خدماتی بنیاد مستضعفان در استان کرمانشاه به اجرا درآمده و در زمینه‌های مختلف در نظر گرفته شده است که از چند سال گذشته تاکنون به تناوب انجام گرفته است.

 

اسدالله رازانی، استاندار کرمانشاه نیز در جریان این سفر همکاری متقابل دولت و بنیاد مستضعفان را مفید و اثرگذار در روند توسعه و پیشرفت استان کرمانشاه بیان کرد و متذکر شد: توانمندی‌های بنیاد مستضعفان برای اجرای پروژه‌های بزرگ در استان کرمانشاه باید مورد استفاده قرار بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: