mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۰۸ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۲۸
تعداد بازدید: ۲۲۳۵
باشگاه سلامت و تندرستی طبیب من توچال، با هدف اشاعه سبک زندگی سالم و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها، در جاده سلامتی توچال میزبان تمامی مراجعان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  به نقل از روابط عمومی شرکت تله­ کابین توچال ، به دستورسید محمد رضا پرهیزکار مدیرعامل شرکت تله کابین توچال، یک دستگاه آمبولانس از 8 صبح الی 2 بامداد روز بعد،اسقرار یافته است.

بنابراین گزارش،مدیرعامل شرکت تله کابین توچال ضمن ارایه گزارشی از استقبال مراجعین از خدمات این مجموعه پزشکی افزود:کلینیک آرامش، شرکت میم دارو (تولید کتننده داروهای طبیعی و غیرشیمیایی)، مرکز تصویربرداری پارسیان، بنیاد بیماری های نادر ایران، موسسه حمایت از کودکان بیمار بی بضاعت، بیمارستان چشم پزشکی نور، تجهیزات پزشکی AMD جهت تامین دستگاه اندازه گیری فشار خون و تجهیزات پزشکی on.call جهت تامین دستگاه تست قند خون و کیت های آنالیز قند خون حامیانی هستند که تا به حال مجموعه سلامت و تندرستی طبیب من توچال را همراهى کرده اند.

پرهیزکار تصریح کرد:در این مجموعه 12 نیروی آموزش دیده برای انجام و معرفی خدمات باشگاه سلامت و انجام تست های طراحی شده در حوزه سلامت فعالیت مى کنند. همچنین طی مذاکره با رییس اورژانس کشور؛ مقرر شد: یک دستگاه اتوبوس بیمارستان در مجموعه مستقر شود.

وی خاطر نشان کرد:تیم پزشکی بیمارستان خاتم الانبیا نیز قرار است جهت ارائه خدمات آنلاین برای مراجعین باشگاه سلامت و عموم مردم با این مجموعه همکارى کند .

پرهیزکار گفت:در جریان ارائه خدمات این باشگاه سه کمپین (پویش) تحت عناوین "#فشارخون جدی است"، "#سالم باش" و "#محکم باش" به ترتیب در راستای مراقبت از فشار خون، قند خون و حمایت از کودکان بى بضاعت راه اندازی شد.

وی افزود:هماهنگی های لازم جهت حضور متخصصین بیمارستان چشم پزشکی نور جهت انجام طرح غربالگری اختلالات بینایی، هماهنگی جهت حضور تیم دندانپزشکی کلینیک آقای دکتر مدرسی جهت انجام طرح غربالگری سلامت دهان و دندان و مذاکره با آزمایشگاه مهندسی و تجهیزات پزشکی دانشگاه تهران و جناب آقای دکتر یونسیان جهت انتقال دستگاه های نوین غربالگری و تشخیص به باشگاه سلامت انجام شده و  امید است در این مسیر خدمات به نحو احسن به مردم ارائه شود.

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال در تکمیل این گزارش گفت: طراحی منوی کافه سلامت- مطابق معیارهای مصرف مواد غذایی بر مبنای سبک زندگی ایرانی- اسلامی نیز از دیگر اقدامات این مجموعه سلامت محور است که همه این فعالیت ها همسو با تاکیدات ریاست محترم بنیاد مستضعفان جناب آقای مهندس سعیدی کیا مبنی بر آغاز طرح تحول خدمات توچال در راستای منویات مقام معظم رهبری در پربهره تر شدن خدمات این مجموعه برای مردم است که امیدواریم خادمان صادقی برای هموطنان عزیزمان باشیم.

گفتنی است از عید سعید فطر و همزمان با راه اندازی این مرکز سلامت، 12635نفر عضو باشگاه سلامت توچال شدند  که از این تعداد 7400 نفر غربال گری فشارخون، 4000نفر تست قند خون، 73 پرونده رایگان مشاوره تغذیه و 49 نفر از خدمات روان شناسی در این مرکز بهره مند شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: