mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۴۱
تعداد بازدید: ۳۳۲۱
دکتر همتی استاندار و مهندس متقی فر ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین روز یکشنبه با حضور در شرکت مگسال از واحد های کشاورزی و دامپروری این شرکت بازدید کردند.

دکتر همتی استاندار و مهندس متقی فر ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین روز یکشنبه در راستای حمایت از تولید و اشتغال با حضور در شرکت مگسال از واحد های کشاورزی و دامپروری این شرکت بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هولدینگ دامپروری بنیاد ، درابتدای این دیدار  مهندس نیکدل مدیر عامل شرکت مگسال، ضمن خیر مقدم به استاندار ، ریاست سازمان جهاد کشاورزی و هیئت همراه به تشریح امکانات و توانمندی های شرکت و برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص ساخت و احداث پروژه های پرورش بز شیری، گلخانه و توسعه دامداری پرداخت و خاطرنشان کرد در زمینه ایجاد فرصت های شغلی در منطقه شرکت مگسال تمام توان خود را بکار گرفته است.

 

در ادامه استاندار قزوین نیز ضمن تمجید از فعالیت های مهم صورت گرفته در پیشرفت دستاوردهای کشاورزی و دامی، شرکت مگسال را نمونه بارز خودکفایی ملی معرفی و با قدردانی از اینگونه تلاشها در زمینه تولید و اشتغال از دستگاههای ذیربط خواست تا در زمینه پیشرفت و ارتقای این شرکت و رفع موانع پیش رو همکاری های لازم را با مجموعه شرکت مگسال داشته باشند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: