mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۱ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۵۳
تعداد بازدید: ۲۳۵۰
طی مراسمی با حضور مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان در روستای خواجه نفس از توابع شهرستان گمیشان اسناد واگذاری 2 هزار فقره زمین مسکونی و زارعی به روستاییان غرب استان گلستان تقدیم شد.

طی مراسمی با حضور  مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان  در روستای خواجه نفس از توابع شهرستان گمیشان اسناد واگذاری 2 هزار فقره زمین مسکونی و زارعی به روستاییان غرب استان گلستان تقدیم شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از تسنیم ، محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان هدف از واگذاری رایگان اسناد را خدمت به مردم مناطق محروم کشور و در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب دانست.

 وی گفت: مساحت املاکی که امروز به مردم شهرستان های کردکوی، گمیشان، بندرترکمن و بندرگز در غرب استان گلستان واگذار شد، 647 هکتار بوده و ارزش ریالی این اسناد 260 میلیارد ریال برآورد می شود.

 سعیدی کیا اظهار داشت: از مجموع دو هزار سند ارائه شده، 400 سند مربوط به اراضی زراعی و 1600 سند مسکونی است.رئیس بنیاد مستضعفان یادآور شد: امسال با احتساب این 2 هزار مورد سند که به مردم استان گلستان اعطا شد در کشور بیش از 8 هزار سند تقدیم مردم کردیم

 بنابراین گزارش در این مراسم معاون عمرانی استاندار گلستان، مدیرکل بنیاد مسکن، امام جمعه بندرترکمن، امام جمعه اهل سنت خواجه نفس و جمعی از فرمانداران شهرستانهای مختلف استان و مردم این منطقه حضور داشتند.

 بنیاد مستضعفان در سال های 94 و 95 نیز در اجرای طرح محرومیت زدایی و با هدف توسعه اقتصادی استان گلستان در مجموع 16 هزار و 900 فقره سند مالکیت اراضی مسکونی و زراعی را بین مردم شیعه وسنی در مناطق محروم استان واگذار کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: