mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۰ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۶۱
تعداد بازدید: ۲۲۵۰
معاون پرورشي آموزش و پرورش دیر خبر داد :
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: 17 نفر از دانش آموزان پسر مدارس شهرستان دیر به اردوی بنیاد علوی اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان اسماعیل مختار زاده  در گفتگو با خبرنگار مطاف24، گفت:  17 دانش آموز منتخب پسر دوره متوسطه شهرستان دیر به اردوگاه امام خمینی(ره) لواسان تهران اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه این اردوی زیر نظر بنیاد مستضعفان از زیر مجموعه های وابسته به مقام معظم رهبری  برگزار می شود گفت: دانش آموزان منتخب طي يك هفته حضور در این اردو از كليه امکانات اقامتي، رفاهي، فعاليتهای علمی، آموزشی، تفریحی و  ورزشی تدارک دیده شده استفاده خواهند نمود.

 مختار زاده هدف از برگزاری این اردو را ایجاد روحیه نشاط وشادابی، آموزش فعالیتهای اجتماعی وتقویت مهارت همراه با غنی سازی اوقات فراغت و تفریح وسرگرمی عنوان کرد.

 معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دیر افزود: تمرین مسئولیت پذیری در اجرای اردوهای دوستانه، شادابی، و نشاط در دانش آموزان و آشنایی با نحوه زندگی هوشمندانه اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری این اردو می باشد.

 مختارزاده در پایان به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری و تفریحی در این اردو اشاره و خاطرنشان کرد: بازدید از کاخ نیاوران و زیارت حرم امام خمینی (ره) از برنامه های تفریحی و زیارتی برای این دانش آموزان تدارک دیده شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: