mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۴ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۷۷
تعداد بازدید: ۲۲۶۷
تسهیلات تخصیص یافته مجموعه فرهنگی ،ورزشی و تفریحی توچال برای استفاده از تله کابین و مرتفع ترین هتل دنیا مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه بخری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال ، ایجاد فرصت برای حضور مفید و موثر خانواده ها در کنار یکدیگر و استفاده موثر خانواده از اوقات فراغت به صورت جمعی ، یکی از بندهای سیاستهای کلی خانواده ابلاغ شده مقام معظم رهبری است.

بنابراین گزارش ، سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل  شرکت با اشاره به طرح تخصیص تسهیلات ویزه استفاده از تله کابین و مجموعه هتل توچال گفت :خداوند را شاکریم که در این برهه از زمان ، مردم عزیز کشورمان با اطمینان خاطر به خادمان خود در این مجموعه از جشنواره تابستانی توچال-طرح تکریم خانواده ، با آغوشی باز استقبال نمودند و وظیفه خدمت رسانی ما را دوچندان نمودند.

وی تصریح کرد : قطعاً حضور بیش از 300 خانواده در روز جمعه و استفاده از تسهیلات تدارک دیده شده برای استفاده یکی از طولانی ترین خطوط به هم پیوسته تله­ کابین دنیا و صرف ناهار در مرتفع ترین هتل دنیا در کنار خانواده و در روز تعطیل ، با حمایت  همه مسوولان به ثمر نشست تا شاهد لبخندی رضایت بخش بر چهره خانواده ­ها و میهمانان توچال باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: