mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۴ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۹۳
تعداد بازدید: ۳۲۴۰
اسدی معاون سیاسی استاندار کرمان:
بنیاد مستضعفان معین اقتصادی قلعه گنج در راه پیشرفت این شهرستان اهتمام کرده و به عنوان یک الگو در سراسر کشور مطرح شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: استاندار کرمان با طرح مثلث توسعه اقتصادی، با استفاده از توان قوای مختلف، سرمایه ‌گذاران بخش خصوصی و افراد موثر 75 هزار میلیارد تومان تفاهمنامه و قرارداد در این استان در دولت یازدهم منعقد کرده است.

 

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از استانداری کرمان، حمید ذکاءاسدی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته به ‌مناسبت هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت افزود: این سرمایه گذاری می‌تواند 73 هزار شغل در استان کرمان ایجاد کند. وی با اشاره به اجرای 41 درصدی تفاهمنامه های اقتصادی استان کرمان اظهار کرد: این سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی بوده و در استان کرمان ادامه خواهد داشت.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: افتخار استان کرمان این است که شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج موجب رضایت مقام معظم رهبری قرار گرفته و ایشان چند بار در جلسات مختلف تاکید کردند که دیگر مناطق هم از شهر قلعه گنج الگو بگیرند.

 

وی به اقدامات دولت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی استان کرمان اشاره کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی بخش اصلی و محوری فرمایشات مقام معظم رهبری است و ایشان در این زمینه به همه قوا و دولتمردان تاکید فرمودند.

ذکاء اسدی با بیان اینکه قلعه گنج شهری بود که گنج های بسیاری داشت اما مردم در رنج بودند اضافه کرد: با رهنمود اقتصاد مقاومتی رهبری که معتقدیم تنها راه حل و راهگشای بالا بردن سطح معیشت، بهبود وضعیت اقتصادی است و امروز قلعه گنج به وضعیتی رسیده که مورد توجه سرمایه گذاران است.

 

وی گفت: از سه سال قبل ابتکار استاندار کرمان و مدیریت جهادی مدیران و اقشار مختلف اعم از روحانیت و اصناف در شهر قلعه گنج استان کرمان به عنوان شهر الگوی اقتصاد مقاومتی فعالیت هایی آغاز شد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: بنیاد مستضعفان معین اقتصادی قلعه گنج در راه پیشرفت این شهرستان اهتمام کرده و به عنوان یک الگو در سراسر کشور مطرح شده است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها