mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۲ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۴۹۹
تعداد بازدید: ۲۲۳۲
ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز گفت : در راستای ترویج ازدواج آسان و ترویج فرهنگ مهریه کم از زوجهای کم مهریه در مجموعه ارم تقدیر شد.

به گزارش  پایگاه خبری نیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز جهانگیر گفت با هدف ترویج ازدواج آسان در بین جوانان در روز جمعه 3 شهریور ماه سال جاری با همکاری فرمانداری و موسسه حامی جوانان در قالب اردویی حدود 150 زوج کم مهریه از باغ وحش مجموعه ارم بازدید کردند.

 

وی گفت؛ این طرح همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) انجام گرفت و زوجهای مذکور با استقبال مدیران  و جمعی از پرسنل ارم پس از بازدید از  باغ وحش در آمفی تیاتربه تماشای برنامه های متنوع و طنز پرداختند. این اردو حدود 3 ساعت بطول انجامید ومیهمانان  فضای شاد و پرنشاطی رو درمجموعه ارم سبز پشت سر گذاشتند.

 جهانگیر افزود؛ مجموعه ارم در کنار ارایه خدمات تفریحی و ورزشی به مراجعین و بازدید کنندگان در طی سالهای گذشته سعی بر فرهنگ سازی و آموزش مخاطبان مجموعه  نیز داشته است. وی اظهار امیدواری کرد که با برگزاری اینچنین برنامه هایی بتوانیم گام استواری در جهت فرهنگ ازدواج آسان در بین جوانان برداشته و این فرهنگ حسنه را ترویج دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها