mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۱ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۲۳
تعداد بازدید: ۳۰۹۵
عملیات اجرایی بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان مراوه تپه پس از طراحی نقشه های اولیه با حضور جمعی از مدیران ارشد بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان در استان گلستان آغاز می شود.

 مهندس موسی برزگری مدیر عامل بنیاد علوی در مورد ساخت بیمارستان 64 تخت خوابی مراوه تپه در شمال شرق کشور توضیح داد:  این پروژه بر اساس نیاز سنجی صورت گرفته و بنابر در خواست مردم و مسوولان شهرستان با هدف تامین نیاز خدمات درمانی و بهداشتی مردم منطقه با زیر بنای  6هزار و 402 مترمربع  در دو طبقه با ساختمان های جانبی  ساخته می شود.

 

وی افزود: بخش های بستری جراحی ،داخلی ،زنان ، کودکان و نوزادان ،ICU ، رادیولوژی،آزمایشگاه ،دیالیز ، داروخانه ،CCU و سایر بخش ها در طراحی بیمارستان پیش بینی شده است که با برآورد هزینه تقریبی 320 میلیارد ریال و از محل اعتبارات بنیاد علوی ساخته خواهد شد.

 

مدیر عامل بنیاد علوی در ادامه گفت : بنیاد علوی به عنوان یکی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان تا کنون بیش از 341.5 میلیارد تومان برای ساخت ،بهسازی و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف کشور هزینه شده است .

برزگری خاطر نشان کرد اجرای پروژه های درمانی و بهداشتی به ویزه طرح ساخت  واحدهای "درمان بستر" با هدف محرومیت زدایی  و تامین نیاز مردم مناطق کمتر برخوردار کشور در استان های مختلف با همکاری وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در دستور کار بنیاد مستعضفان قرار گرفته است 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها