mfnews.ir

انتشار: ۲۲:۵۵ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۲۴
تعداد بازدید: ۲۶۵۰
رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرد:
1400 فقره سند مالکیت با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به صورت رایگان به مردم جنگل شهرستان رشتخوار در استان خراسان رضوی اهدا شد.

1400 فقره سند مالکیت با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به صورت رایگان به مردم جنگل شهرستان رشتخوار در استان خراسان رضوی اهدا شد.


محمد سعیدی‌ کیا روز چهارشنبه در جمع مردم شهر 6 هزار نفری جنگل شهرستان رشتخوار ارزش املاک واگذار شده مزبور را 160 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسناد املاکی که در اختیار بنیاد مستضعفان قرار دارد به ‌صورت رایگان به مردم اهدا می‌ شود.
 
رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی افزود: سند املاک به عنوان پشتوانه اقتصادی و قضایی برای دارنده آن بسیار مهم است. 

وی اظهار کرد: چهار هزار فقره سند از املاک شهر جنگل نیز باید تنظیم و به مردم این شهر واگذار شود. 

سعیدی‌ کیا به آمار واگذاری سند مالکیت املاک بنیاد مستضعفان در کشور اشاره کرد و گفت: تاکنون 46 هزار و 500 فقره سند مالکیت در کشور به ارزش هفت هزار میلیارد ریال به مردم واگذار شده است. 

وی افزود: هدف از این اقدام گشایش مشکلات مردم است که بتوانند با آرامش و آسایش زندگی کنند.

 
رییس بنیاد مستضعفان همچنین با اشاره به خشکسالی در منطقه جنگل و شهرستان رشتخوار اظهار کرد: در راستای اشتغال و خدمات بهتر به مردم روستاهای کشور با استانداری ها، بانک سینا و بنیاد علوی تفاهم نامه ای امضا شده که مردم با ارائه طرحهای اشتغالزا وام با سود هشت درصد دریافت کنند. 

وی گفت: تمام کارآفرینان روستایی می توانند با ارائه طرحهای اشتغالزایی در مناطق محروم از این وام که سالانه به هر استان 200 میلیارد ریال تخصیص می یابد، استفاده کنند. 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها