mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۴ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۳۵
تعداد بازدید: ۱۹۵۳
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: تاکنون ۴۶ هزار و ۵۰۰ فقره سند مالکیت به ارزش ۷۰۰ میلیارد تومان به صورت رایگان در کشور به مردم واگذار شده است.

محمد سعیدی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در میانه با اشاره به اینکه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری اسناد املاکی که در اختیار بنیاد مستضعفان کشور قرار دارد به‌صورت رایگان به مردم اهدا می‌شود اظهار کرد: بحث سند بحث بسیار مهمی است وقتی ملک یک فردی دارای سند باشد آن فرد می‌تواند از این سند هم به‌عنوان پشتوانه اقتصادی استفاده کند و هم می‌تواند در بحث قضایی از آن بهره‌مند شود.

 

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه برای بار دوم اهدای سند توسط بنیاد مستضعفان به مردم شهرستان میانه صورت گرفت افزود: امروز حدود 1 هزار و 200 سند به مردم میانه تحویل داده شد که درمجموع متراژ کل این اسناد نزدیک 20 هکتار بوده و ارزش آن 18 میلیارد تومان هست که 99 درصد آن بلاعوض واگذارشده است.

 

وی در ادامه به آمار واگذاری سند مالکیت در کل کشور اشاره کرد و گفت: تاکنون در کل کشور جمعاً 46 هزار و 500 فقره سند مالکیت به ارزش 700 میلیارد تومان به مردم واگذارشده است لذا هدف از این طرح گشایش مشکلات مردم است که بتوانند با آرامش و آسایش به زندگی روزمره خود بپردازند.

 

سعیدی‌کیا با اشاره به اینکه تا یک ماه آینده شاهد کلنگ زنی پروژه احداث گاوداری 6هزار رأسی در شهرستان میانه خواهیم بود ابراز کرد: این طرح به همت بنیاد مستضعفان کشور جهت جامه عمل پوشاندن به بحث اقتصاد مقاومتی و همچنین اشتغال‌زایی برای نیروی انسانی داخلی در شهرستان میانه احداث خواهد شد.

 

به گزارش تسنیم، سال 94 نیز با حضور سعیدی کیا سند 600 زمین املاک این سازمان در شهرستان میانه به صورت رایگان تحویل شهروندان میانه‌ای شده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها