mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۳۱ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۳۹
تعداد بازدید: ۲۶۲۶
رشد 70درصدی شاخصهای امنیتی در قلعه گنج
با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی درشهرستان قلعه گنج، شاخص های امنیتی در این شهرستان بیش از 70 درصد افزایش یافته است.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان استاندار کرمان  در دیدار معاون وزیر امور خارجه درکرمان گفت: شاخص های امنیتی در این رشد 70درصدی شاخصهای امنیتی در قلعه گنج شهرستان بیش از 70 درصد افزایش داشته ونرخ بیکاری از 24.5 درصد به 7.5 درصد رسیده است.

 

رزم حسینی خاطر نشان کرد: با راه اندازی صندوق های خرد توسعه روستایی در شهرستان قلعه گنج توسط بنیاد مستضعفان ، بیش از 5 هزار نفر از اهالی بومی منطقه در این صندوق ها عضو شده اند و تاکنون صدها طرح اشتغالزای کوچک و متوسط با بیش از یکصد میلیارد تومان اعتبار دراین شهر در حال اجراست .

 

وی درادامه با تاکید براینکه نهاد اقتصاد مقاومتی هیچ هزینه ای برای دولت ندارد، گفت: کاری که در استان کرمان برای توسعه استان بر مبنای توانمندی های بخش های غیر دولتی و خصوصی آغاز شده  در صورتی که نهادینه شود، موثر خواهد بود..

 

رزم حسینی با انتقاد از اینکه چرا باید مجوز طرح های اقتصادی همچون کارخانه پلاسمای خون، پارک ملی خبر بیش از سه سال به طول بیانجامد گفت: ثروت های عظیم و ناشناخته ای در کشور وجود دارد که می توان با استفاده از ظرفیت های داخلی و توان شرکت ها و موسسات غیردولتی برای توسعه کشور استفاده کرد.

در این جلسه قشقاوی معاون وزیر امورخارجه برای بیان الگوی اقتصاد مقاومتی استان کرمان در جلسات هیات دولت و همچنین حمایت از این طرح در سطح کشور اعلام آمادگی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها