mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۸ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۴۱
تعداد بازدید: ۳۲۳۹
نشست آشنایی با منتخبین شركت حفاری شمال در طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان، دوازدهمین روز شهریور در دفتر مدیریت شرکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت حفاری شمال در این نشست كه با حضور  حمید رضا گلپایگانی مدیرعامل شرکت حفاری شمال ، حسن آد شیرین‌پور مدیر مهندسی، علی رضا شفیعی مدیر منابع انسانی و همچنین اسدی، دربارپناه، شمس، عبادی و كریمی دردشتی منتخبین بنیاد مستضعفان در طرح جوانان مستعد تشكیل شد، نمایندگان شركت حفاری شمال به بیان وضعیت برگزاری دوره‌ها و دیدگاه‌های خود پرداختند.

 

در ادامه، مدیر عامل شرکت حفاری شمال ، نكاتی را در خصوص بسترسازی ارتقای این افراد و نحوه بهره‌مندی سازمان از خدمات ایشان در قبال نحوه فعالیت آنها و ارائه خدمات حرفه‌ای مناسب به شركت از طرف ایشان، بیان كرد.

 همچنین بر تشكیل گروه شورای مشورتی جوانان به محوریت این افراد با هدف تمركز بر مشكلات یا نیازهای شركت، انجام مطالعات حرفه‌ای و ارائه راه حلهای تخصصی، با عنایت به استفاده از ظرفیتهای سایر جوانان مستعد شركت، تأكید كرد. بعلاوه، نكاتی را هم در خصوص اهمیت برنامه‌ریزی این افراد در انجام فعالیتها و ارتقای سیستمی خود بیان داشت.

 گلپایگانی، با بیان این واقعیت كه مدیران آینده شركت حفاری شمال، از میان همین جوانان مستعد و متعهد ظهور خواهند كرد، افزود: وظیفه بنیاد و ما به عنوان مدیران فعلی شركت حفاری شمال زمینه‌سازی لازم جهت ارتقای سازمانی و رشد نیروهای متعهد و متخصص است و طی این مسیر، با برنامه‌ریزی و تلاش خود این نیروها امكانپذیر است .

رویكرد مدیریت ارشد بنیاد مستضعفان، استفاده حداكثری از پتانسیل جوانان متعهد و متخصص این نهاد در همه زمینه‌ها از طریق بسترسازی پیشرفت است و  به فعلیت‌رسیدن آن، منوط به خودباوری، تلاش و پشتكار چنین جوانانی می‌باشد.

در پایان این نشست، محمد علی كریمی دردشتی، بعنوان دبیر گروه شورای مشورتی جوانان انتخاب و معرفی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها