mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۰ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۶۷
تعداد بازدید: ۲۱۰۹
آغاز سرمایه گذاری در حوزه توانمند سازی معلولان و مددجویان
دکتر شهریور نماینده بنیاد مستضعفان با حضور در منزل یکی از معلولان لنده ای از نزدیک با توانمندی های معلولان این شهرستان آشنا شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل ازخبرلنده، نماینده بنیاد مستضعفان  به همراه فرماندار، بخشدار موگرمون و رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده به منظور شناسائی توانمندی های معلولان در حوزه صنایع دستی با حضور در منزل سیده صولت خرمی ازهنرمندان و مددجویان تحت حمایت سازمان بهزیستی دیدار و از نزدیک با توانمندی های این بانوی معلول آشنا شدند.

 

در این دیدار دکتر شهریور مدیر پایلوت اقتصادمقاومتی و نماینده بنیاد مستضعفان  ضمن قدردانی از این بانوی توانمند لنده به استعداد های درخشان در این شهرستان و قابلیت های بی نظیر لنده برای توسعه فراگیر اشاره کرد وگفت: شهرستان لنده بعد از قلعه گنج کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور مطرح شده است.

 وی افزود: این شهرستان توانمندهای بالقوه و بالفعلی در حوزه معادن، صنایع دستی، کشاورزی، دامداری و دامپروری و سایر حوزه ها دارد که با حضور و استقرار هلدینگ های بنیاد مستضعفان این ظرفیت ها به حالت اجرایی و عملیاتی تغییر خواهد یافت و شاهد سرمایه گذاری و اشتغالزایی جوانان این خطه خواهیم بود.

 

نماینده بنیاد مستضعفان تصریح کرد: بخشی از سرمایه گذاری این بنیاد در حوزه توانمند سازی مددجویان و معلولان در حوزه های مختلف خواهد بود.

 

در پایان این دیدار سید صولت خرمی از هنرمندان معلول شهرستان لنده ضمن قدردانی از حضور نماینده بنیاد مستضفعان و فرماندار این شهرستان گفت: مهمترین  کار در حوزه صنایع دستی و توانمندی معلولان بحث سرمایه کافی جهت ایجاد، تجهیز و تولید محصولات متنوع صنایع دستی است که امیدواریم در این حوزه شاهد تحولات اساسی باشیم.نویسنده :مهرداد ابراهیمیان

 گفتنی است این بانوی معلول لنده ای بیش از 33سال است که علی رغم معلولیت در حوزه صنایع دستی و تولیدات بومی فعال می باشد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها