mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۹ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۷۰
تعداد بازدید: ۳۰۳۷
در راستای تفاهنامه بنیاد مستضعفان با معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان : براساس ابلاغیه امور کار و رفاه اجتماعی تسهیلات کم بهره به روستاها پرداخت می شود .

نصیبی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت : براساس ابلاغیه امور کار و رفاه اجتماعی تسهیلات کم بهره به روستاها پرداخت می شود و همچنین فعالیت‌هایی در قالب توسعه روستاها داریم.

 نصیبی تصریح کرد: در سال ۹۶ از ۱۰۰ پروژه تاثیرگذار در روستاها حمایت و آنها را به مرحله بهره‌برداری خواهیم رساند.مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان به پرداخت تسهیلات به صنایع تبدیلی و تکمیلی در روستاها خبر داد و افزود: این تسهیلات برای مناطق محروم با سود ۱۲ درصد و دیگر مناطق سود ۱۶ درصد است.

 نصیبی خاطرنشان کرد: تفاهم نامه ای از طریق صندوق توسعه ملی و پست بانک برای پرداخت تسهیلات ۸ درصد انجام شده که به واحدهای شیلاتی، طرح‌های زیست محیطی و منابع طبیعی و گلخانه و مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت می شود.

 وی گفت: ما با همکاری بنیاد مستضعفان همچنین از پرورش ماهیان خاویار با همکاری شیلات حمایت می کنیم و تسهیلات هشت درصد به آنان داده می شود.

 نصیبی همچنین گفت: تفاهم‌نامه‌ای نیز با معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری، استانداری  و بنیاد علوی به عنوان زیر مجموعه بنیاد مستضعفان منعقد شده که تا ۵ درصد از سود تسهیلات را بنیاد علوی و ۵ درصد آن را صندوق روستایی تأمین کند و از ابتدای سال ۱۴ پروژه مورد حمایت قرار گرفتند.

 مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان افزود: تصمیم داریم برای نوسازی حمل و نقل ناوگان روستایی تسهیلاتی با سود ۴ درصد تسهیلات ارائه دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها