mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۱ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۷۸
تعداد بازدید: ۲۱۵۴
رئیس بنیاد مسکن بردسکن خبر داد
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بردسکن با اشاره به وجود 2 هزار و 600 متقاضی دریافت تسهیلات مسکن، گفت: 2 هزار و 450 فقره تسهیلات به متقاضیان روستاهای مختلف این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان احسان میری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسکن، اظهار داشت: نظر به عدم مقاوم بودن بخش عمده‌ای از واحدهای مسکونی روستایی طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی از سال 1384 با اعمال نظارت دقیق فنی با هدف ایجاد مسکن مناسب و مقاوم برای خانواده‌های روستایی با استفاده از مصالح استاندارد در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گرفت.

 

 وی افزود: با استفاده از تسهیلات مسکن روستایی در طی سال 84 تا 95 با همکاری بانک‌های عامل موفق به معرفی 2600 نفر از افراد واجدالشرایط برای اخذ تسهیلات به بانک شده که با انعقاد 2450 فقره تسهیلات  و صدور پایان‌کار 1900 واحد مسکن روستایی تاکنون در بردسکن و تحویل آن به متقاضیان روستایی به‌ویژه متقاضیان زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدامات موثری برای  این افراد صورت گرفته است.

 رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بردسکن بیان کرد:  تأمین مسکن اقشار کم درآمد با تصویب و ابلاغ قانون ساماندهی همراه با حمایت از تولید و عرضه مسکن به عنوان یک برنامه دائمی و ملی در دستور کار دولت قرار گرفته است.

 رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بردسکن با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین بنیادمسکن انقلاب اسلامی، بهزیستی و بنیاد مستضعفان برای ساخت مسکن برای اقشار آسیبپ‌پذیر و خانواده‌های دو معلول بهزیستی توسط دارات متولی، افزود: در اجرای این طرح، مبلغ 18 میلیون تومان بلاعوض به همراه تسهیلات ساخت مسکن به متقاضیان دو معلول روستایی و 32 میلیون تومان به متقاضیان دومعلول شهری پرداخت شد.

  میری گفت: در همین راستا، 25 فقره تسهیلات ساخت مسکن در بردسکن به خانواده‌های نیازمند پرداخت شد که 15 واحد آن تاکنون به اتمام و تحویل متقاضیان شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها