mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۴۸ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۸۰
تعداد بازدید: ۲۲۸۴
سخنگوی شورای شهر تهران
سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه تصمیم برای ساختمان جدید پلاسکو فرابخشی است و صرفاً در یک دستگاه تصمیم گیری نمی‌شود، گفت: مدیریت شهری برای احداث بنای جدی پلاسکو با بیناد مستضعفان همکاری خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان علی اعطا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به احداث ساختمان جدید پلاسکو اظهار کرد: در مورد این ساختمان چند نکته وجود دارد که از آن جمله می‌توان به دغدغه ملی به این ساختمان اشاره کرد.

وی افزود: درباره پلاسکو هر تصمیمی که گرفته شود قاعدتاً فرابخشی است و یک دستگاه نمی‌تواند در این خصوص تصمیم‌گیری کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: موضوع دیگری که در بحث پلاسکو باید به آن توجه شود، افراد آسیب‌دیده در این حادثه هستند که به واسطه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو شرایط دشواری پیدا کردند و باید تدبیری شود تا به روزهای عادی و طبیعی برگردند.

اعطاء گفت: قطعاً ساخت بنای جدید پلاسکو بر اساس ضوابط و چارچوپ‌های شهرسازی و معماری خواهد بود و در این زمینه دقت لازم انجام خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: یکی از مواردی که مورد توجه شورا قرار دارد این است که احداث ساختمان‌های بلند مرتبه بر اساس قانون باشد به طوری که در حال حاضر شهرداری برای ساخت بنای بیش از 12 طبقه پروانه صادر نمی‌کند که این کار از سال 93 در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به همکاری مدیریت شهری (شورا و شهرداری) و بنیاد مستضعفان برای احداث بنای جدید پلاسکو ،گفت: در این زمینه همکاری نزدیک خواهیم داشت و به زودی جلساتی را برگزار خواهیم کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها