mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۳۲ - ۰۱ مهر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۸۳
تعداد بازدید: ۲۰۸۴
فرماندار قلعه گنج گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی 15 میلیارد ریال در قالب پروژه مهر 96، برای تجهیز 110 مدرسه روستایی و شهری در این شهرستان هزینه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری نیاد مستضعفان وحدت عیدی  فرماندار قلعه گنج روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنیاد مستضعفان به عنوان معین اقتصادی این شهرستان محروم توانسته است برای توسعه این شهرستان گام های بسیار خوبی را بردارد.

 

وی تصریح کرد: این مبلغ در جهت تعمیرات جزئی ساختمان های فرسوده مدارس و رفع کمبودهای آموزشی از قبیل خرید وسایل سرمایشی، گرمایشی و دیگر وسایل آموزشی هزینه شده است.

 وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان توانسته است در این شهرستان تحولات اقتصادی خوبی را ایجاد کند، افزود: هم اکنون 20 میلیارد ریال آورده مردم در صندوق های خرد روستایی است که نشان از اعتماد بالای مردم این منطقه به بنیاد مستضعفان دارد.

 فرماندار قلعه گنج یادآور شد: بنیاد مستضعفان نیز هر سه ماه به همان اندازه که مردم سهم آورده داشته باشند به این صندوق ها کمک مالی می کند.

 وی افزود: تاکنون چهار هزار و 200 فقره وام به مردم این شهرستان پرداخت شده است و خوشبختانه مردم نیز هیچگونه وقفه ای در پرداخت اقساط تسهیلات و وام هایشان نداشته اند.

 وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان برنامه توانمند سازی این شهرستان که سه تا چهار سال دیگر ادامه دارد، هیچ فرد بیکاری در قلعه گنج نداشته باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: