mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۴۰ - ۰۲ مهر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۸۷
تعداد بازدید: ۱۷۵۳
رجایی مدیر کل نوسازی مارس کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهارداشت: یکی از ارکان اصلی آموزش فضای فیزیکی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، غلامرضا رجایی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان که با حضور زینی‌وند معاون وزیر آموزش‌ و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی برگزار شد اظهارداشت: یکی از ارکان اصلی آموزش فضای فیزیکی است.

 

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته با روند نزول اعتبارات روبرو بوده‌ایم افزود: در یکی دو سال گذشته به اعتبارات عمرانی در زمینه ایجاد فضاهای آموزشی اضافه شده است.

 

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با بیان اینکه امسال در پروژه مهر 56 کلاس درسی توانستیم به آموزش و پرورش تحویل دهیم افزود: این درحالی است که در سال گذشته 214 کلاس درس تحویل دادیم که نشان از کمبود اعتبارات است.

 

وی با بیان اینکه امسال 449 کلاس درس در استان کرمان استاندارد‌سازی شد خاطرنشان کرد: حدود 45 مدرسه نیز با همکاری بنیاد مستضعفان و بنیاد برکت ساخته و تحویل آموزش و پرورش شد.

 

وی با اشاره به اینکه 10 پروژه نیمه تمام توسط خیرین در سال گذشته تکمیل شد گفت: مدارس نیمه‌سازی که توسط خیرین تکمیل شودبه نام خودشان نامگذاری می‌شود.

 

در این جلسه امیری مدیرکل زندان‌های استان نیز با تاکید بر توسعه فضاهای آموزشی در استان گفت: 80 درصد زندانیان استان کرمان دیپلم ندارند و از سواد ناکافی برخوردار هستند.

 

وی با بیان اینکه عدم افزایش مدارس، افزایش زندان‌ها را در پی دارد خاطر نشان کرد: سرانجام بی‌سوادی باعث ایجاد جرم در استان شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: