mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۷ - ۰۳ مهر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۵۹۱
تعداد بازدید: ۲۱۹۳
از تعداد طرح های مصوب، 510 طرح به انعقاد قرارداد انجامیده و تسهیلات مربوط به 194 طرح نیز پرداخت شده و به بهره برداری رسیده ست.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومیبانک سینا در راستای اجرای طرح کلان محرومیت زدایی و اشتغال زایی بنیاد مستضعفان و کمک به رونق اشتغال در مناطق روستایی، بانک سینا نسبت به اعطای تسهیلات با 10 درصد یارانه سود بابت توسعه طرح های اشتغالزا در مناطق محروم اقدام کرده است.

 

بنابراین گزارش ، بر اساس توافقنامه صورت گرفته با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، بنیاد علوی و استانداری های کشور با محوریت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، طرح هایی که زمینه ساز اشتغال در مناطق روستایی کشور باشد، از طریق اعطای تسهیلات مورد حمایت قرار می گیرند که تا پایان روز 19 شهریورماه جاری تعداد 836 طرح به مبلغ 4820 میلیارد ریال مصوب شده که انتظار می رود از محل پرداخت این مصوبات بیش از 10 هزار شغل ایجاد شود.

 

طبق این گزارش، از تعداد طرح های مصوب، 510 طرح به انعقاد قرارداد انجامیده و تسهیلات مربوط به 194 طرح نیز پرداخت شده و به بهره برداری رسیده که زمینه اشتغال نزدیک به 2000 نفر را فراهم آورده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها