mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۶ - ۱۰ مهر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۰۲
تعداد بازدید: ۲۵۴۷
شرکت خدمات مسافرتی هوایی ، گردشگری و زیارتی پرسپولیس ابا هدف تولید خدمات گردشگری ارزان قیمت تور مشهد با خدمات رایگان را راه اندازی کرد.

شرکت خدمات مسافرتی هوایی ، گردشگری و زیارتی پرسپولیس از شرکت های زیر مجموعه شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی بنیاد مستضعفان با هدف تولید خدمات گردشگری ارزان قیمت تور مشهد با خدمات  رایگان را راه اندازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس ، این شرکت در راستای سیاست های بنیاد سفرهای ارزان قیمت را در دستور کار خود قرار داده است تا ضمن افزایش امکانات سفر برای خانواده ها بستر ایرانگردی را نیز فراهم آورد.

بنابراین گزارش  در گام نخست پروژه سفرهای ارزان قیمت ، برنامه تور مشهد مقدس با خدمات قطار درجه ‌یک چهار تخته غزال ، دو شب و سه روز اقامت در هتل سه ستاره، صبحانه ، ناهار ، شام ، ترانسفر رفت و برگشت به راه آهن با مبلغ  000ر990ر1 ریال طراحی شده است.

گفتنی است این تور از مرداد 1396 راه اندازی شده و تا پایان پنجم مرداد ماه سال 1397 ادامه خواهد داشت . در این تور زیارتی به جهت آسایش و راحتی حال زائرین تعداد دو نفر از نمایندگان شرکت یکی در ایستگاه راه آهن و دیگری در هتل مقصد به منظور ارائه خدمات مناسب مستقر شده اند .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: