mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۱۷ - ۱۵ مهر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۰۹
تعداد بازدید: ۲۱۰۵
حسن قاضی‌زاده هاشمی امروز در چهارمین همایش روز ملی روستا و عشایر اظهار کرد:بیش از ۷ هزار پروژه مشترک با بنیاد مستضعفان در حال اجرا داریم که از این بنیاد باید تشکر ویژه داشت.


حسن قاضی‌زاده هاشمی امروز در چهارمین همایش روز ملی روستا و عشایر اظهار کرد: بیش از ۷ هزار پروژه مشترک با بنیاد مستضعفان در حال اجرا داریم که از این بنیاد باید تشکر ویژه داشت.

وی افزود: شرایط روستاها بسیار از حاشیه شهرها بهتر است، ای کاش بسیاری از این افرادی که به امید زندگی بهتر به حاشیه شهرها آمدند در روستاها باقی می‌ماندند.

وزیر بهداشت ادامه داد: در این وزارتخانه معتقدیم یکی از مهمترین عواملی که باعث ماندگاری روستائیان در محل زندگی خود می‌شود توسعه سطح رفاه در روستاها است.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: آنچه در حوزه توسعه رفاه در مناطق روستایی مربوط به وظایفما می‌شود رعایت بهداشت خانواده، محیط و کار و انجام واکسیناسیون و سایر عوامل پیشگیرانه و در صورتی که کسی بیمار شد ارائه خدمات مربوط به دکتر، بیمارستان و دوا است.

وی گفت: تا به امروز ۴ هزار خانه بهداشت ساخته شده است. ۶۰۰ پروژه در استان سیستان و بلوچستان در حال ساخت داریم که باید در این ارتباط هم باید از بنیاد مستضعفان تشکر ویژه کرد. همچنین ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این ارتباط ما را کمک می‌کنند.

وزیر بهداشت گفت: بیش از ۷ هزار پروژه مشترک با بنیاد مستضعفان در حال اجرا داریم که از این بنیاد باید تشکر ویژه داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: