mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۱۱ - ۳۰ مهر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۴۱
تعداد بازدید: ۱۹۰۴
در این مراسم رتبه برتر بخش تفریحی به مجموعه ارم سبز تعلق گرفت و با اهدا لوح تقدیر توسط خسروآبادی از ایرج جهانگیر مدیرعامل مجموعه ارم سبز تقدیر بعمل آمد.

رتبه برتر صنعت گردشگری استان تهران به ارم سبز تعلق گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز طی مراسمی در سالن همایش موزه رضا عباسی با حضور رجبعلی خسرو آبادی مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان تهران از شرکتها و هتلهای برتر بخش گردشگری تجلیل بعمل امد.

در این مراسم رتبه برتر بخش تفریحی به مجموعه ارم سبز تعلق گرفت وبا اهدا لوح تقدیر توسط خسروآبادی از  ایرج جهانگیر مدیرعامل مجموعه ارم سبز تقدیر بعمل آمد.

در حاشیه این مراسم خسروآبادی گفت: صنعت گردشگری میتواند با جذب توریست، اشتغالزایی ودرامد زایی کرده و جایگزین درآمد های حاصل از صادرات نفت و سایر مواد معدنی را گرفته و در نهایت رشد اقتصادی کشور را بهمراه داشته باشد.از اهمیت صنعت گردشگری این نکته را میتوان ذکر کرد که تمامی کاندیداهای ریاست جمهوری بر آن تاکید داشتند و در تشریح برنامه هایشان جایگاه ویژه ای را به این صنعت اختصاص دادند.

وی افزود: آموزش در گردشگری از ارکان مهم و اصلی این صنعت است،بعنوان مثال جزیره کیش در ابتدا بعنوان جزیره ای تجاری شناخته شد اما با سرمایه گذاریهای انجام شده و آموزش صنعت گردشگری اکنون این جزیره قطب گردشگری شده است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: