mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۰ - ۰۲ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۵۰
تعداد بازدید: ۱۶۳۵
طبق نظر سنجی های انجام شده در فصل بهار و تابستان سال جاری حدود 80 درصد از مراجعین شهربازیها عملکرد این مجموعه را مطلوب ارزیابی کردند.

طبق نظر سنجی های انجام شده در فصل بهار و تابستان سال جاری حدود 80 درصد از مراجعین شهربازیها عملکرد این مجموعه  را مطلوب ارزیابی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از پایگاه خبری ارم سبز مدیر عامل مجموعه ارم سبز گفت:طبق نظر سنجی های انجام شده در فصل بهار و تابستان سال جاری حدود 80 درصد از مراجعین شهربازیها عملکرد این مجموعه در بخشهای اطلاع رسانی،نظافت،برخورد متصدیان و پرسنل با مشتریان، خدمت رسانی و تنوع دستگاههای تفریحی را مطلوب ارزیابی کردند.

جهانگیر گفت: با توجه به رویکرد علمی مجموعه به نگرش مشتریان و سنجش میزان رضایتمندی بازدید کنندگان و مراجعان در طول سال بخصوص در طی 2فصل بهار و تابستان که شاهد بیشترین استقبال از مجموعه هستیم.

وی ادامه داد : با انجام تحقیق به روش میدانی با ابزار پرسشنامه از بین  200نفر از مراجعان  بصورت تصادفی شاخصهای رضایتمندی از قبیل ؛ نظافت محیطی ،جذابیت ظاهری محیط شهر بازی ،ایمنی دستگاهها،میزان پاسخگویی مسوولان،اطلاع رسانی و ساعات بهره برداری ارزیابی شد و پس از تجمیع شاخصها مشخص شد 79/8 از مراجعین، از شهربازیهای مجموعه رضایت دارند.

مدیر عامل مجموعه ارم سبز ادامه داد : همچنین در تحقیق مشابهی در مورد سنجش میزان رضایتمندی بازدید کنندگان از باغ وحش 86 درصد نمره مطلوبی را به باغ وحش مجموعه اختصاص داده اند.

جهانگیر در این خصوص گفت: میزان رضایت مخاطبان از مجموعه ارم سبز با تلاش همه جانبه و بی وقفه پرسنل در واحدهای مختلف تحقق یافته است و سعی ما بر این است با پوشش نقاط ضعف شناسایی شده ،میزان رضایتمندی مشتریان را به 100% نزدیک کنیم.

لازم به ذکر است که پژوهش فوق در سطح آمار توصیفی و استنباطی انجام شده و تعداد نمونه ها بر اساس فرمول کوکران بدست آمده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها