mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۱۱ - ۰۳ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۵۳
تعداد بازدید: ۱۶۸۶
در جلسه‌ای که با حضور محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد، این بنیاد آمادگی خود را برای کمک به خانواده‌های ملایری دارای دو معلول به بالا و فرزند سه قلو به بالا، اعلام کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، بنیاد مستضعفان برای کمک به خانواده‌های محروم در شهرستان ملایر اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان حجت‌الاسلام والمسلمین احد آزادیخواه در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، امام جمعه ملایر، مدیر حوزه‌های علمیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر برگزار شد، این بنیاد آمادگی خود را برای کمک به خانواده‌های ملایری دارای دو معلول به بالا و فرزند سه قلو به بالا، اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در این نشست مقرر شد بعد از شناسایی، این خانواده‌ها به دفتر ارتباطات مردمی بنده مراجعه کنند تا به بنیاد مستضعفان معرفی شوند، یادآور شد: بنیاد مستضعفان قبول کرد تا برای مصلی ملایر نیز در حوزه تجهیز کارگاه و تأمین مصالح کمک‌هایی داشته باشد.

آزادیخواه اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای کمک به مادران شیرده در روستاهای محروم این شهرستان از طریق شبکه بهداشت و درمان را دیگر ره‌آورد این نشست عنوان کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها