mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۹ - ۰۶ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۶۱
تعداد بازدید: ۳۹۵۵
شرکت گلوکوزان عنوان واحد تولیدی برتر غذایی در روز جهانی غذا و واحد برتر تولیدی استاندارد را بدست آورد.
شرکت گلوکوزان به عنوان واحد تولیدی برتر غذایی و استاندارد انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، شرکت گلوکوزان عنوان واحد تولیدی برتر غذایی در روز جهانی غذا و واحد برتر تولیدی استاندارد را بدست آورد.

شرکت گلوکوزان، به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات متنوع از ذرت در ایران از سال ۱۳۴۹ در شهر صنعتی البرز قزوین آغاز به کار نمود.

در طول این دوران گلوکوزان همواره یکی از موفق ترین شرکتهای فعال در این رشته فعالیت با سابقه ای درخشان در سازمان بورس اوراق بهادار بوده است.محصولات توليدي شامل گلوكوز شفّاف، انواع نشاسته (از قبيل صنعتي،خوراكي،اكسيد ،پري‌ژلاتينه)،انواع خوراك دام و طيور و روغن ذرت است كه از بالاترين كيفيت برخوردار بوده و در اقصي نقاط كشور توزيع مي‌گردد.


نشاسته توليد شده اين شركت جهت مصرف چسب در كارتن و كاغذ سازيها ، آهار نساجي‌ها ، نشاسته خوراكي در صنايع بيسكويت سازي ، صنايع لبني و فروکتوز ۵۵ وگلوكوز توليدي نيز جهت انواع توليد شيريني ، شكلات ، گز ، مرباجات و غيره مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

روند تولید گلوکوزان همواره از نظر کیفی و کمی رو به رشد بوده و با گسترش تنوع محصولات، تولید کنندگان داخلی را از واردات نمونه مشابه خارجی بی نیاز کرده است.

تولید محصول جدید شربت فروکتوز ۵۵ HFCS در شرکت گلوکوزان

- این شربت جزء شیرین کننده‌های طبیعی است و شیرینی معادل شیرینی شکر را فراهم می کند. HFCS یک قند احیا کننده است که باعث تشدید طعم محصول شده و رنگ مطلوب طلایی ایجاد می کند.

- ۹۶درصد قند موجود در آن قابلیت تخمیر دارد و در صنعت نانوایی بسیار پر اهمیت است و با جلوگیری از فساد میکروارگانسیم‌ها و کاهش water activity باعث حفظ تازگی محصول می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها