mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۸ - ۰۹ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۷۵
تعداد بازدید: ۲۳۳۸
با سفر رییس بنیاد مستضعفان به گیلان در روز چهارشنبه هفته جاری ، ۱۲۰۰ فقره اسناد زمین های مسکونی به مردم شهرهای کلاچای ، چابکسر،املش و روستاههای تابعه به صورت تقریبا رایگان واگذار می شود

 رییس بنیاد مستضعفان به گیلان سفر می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، مدیر کل امور استان های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری ، 1200 سند املاک علوی به محرومین واجد شرایط واگذار می شود.

بهادران افزود : با سفر رییس بنیاد مستضعفان به گیلان در روز چهارشنبه هفته جاری ، ۱۲۰۰ فقره اسناد زمین های مسکونی به مردم شهرهای کلاچای ، چابکسر،املش و روستاههای تابعه به صورت تقریبا رایگان واگذار می شود.

مدیر کل امور استان های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان با بیان اینکه رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای پنجمین بار به گیلان سفر می کند گفت: در این سفر ۱۲۰۰ فقره از اسناد املاک علوی به متراژ ۳۵۷ هزار متر مربع به ارزش آن 524 میلیارد ریال که بیش از 98 درصد تخیف دارد اهدا می شود .

 
وی ادامه داد : در پنجمین مرحله از این واگذاری ها ،اسناد اهدایی طی مراسمی در مسجد اوشیان چابکسر به محرومان اهدا می گردد.

بهادران خاطر نشان کرد : با انجام این سفر چهار هزار و پانصد فقره از اسناد زمین های علوی به ارزش 1691 میلیارد ریال به واجدین شرایط واگذار مردم اهدا شده است

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: