mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۰ - ۱۰ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۷۸
تعداد بازدید: ۲۱۵۱
مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان از تاثیر نقش حمایتی بنیاد علوی در رشد ورزشی این شهرستان سخن به میان آورد و مطرح کرد: برنامه ریزی برای ایجاد زیر ساخت ها و همچنین استعداد یابی در ورزش از اقدامات خوبی است که با همکاری و تعامل مسئولان این بنیاد با اداره ورزش و جوانان استان در حال اجرا است

برنامه ریزی برای ایجاد زیر ساخت ها و همچنین استعداد یابی در ورزش از اقدامات خوبی است که با همکاری و تعامل مسئولان بنیاد علوی با اداره ورزش و جوانان استان در حال اجرا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان ، مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در گفتگو با ایسنا گفت: براساس سیاست گذاری های اقتصاد مقاومتی بنیاد علوی می بایست به دنبال تولید، اشتغال و محرومیت زدایی در شهرستان قلعه گنج باشد، لذا رونق ورزش و ایجاد عدالت ورزشی در منطقه قلعه گنج یکی از اقدامات محرومیت زدایی این بنیاد می باشد.

محمد امیری خراسانی به نحوه تشکیل تیم فوتبال کرمانی که عازم نروژ هستند، اشاره و گفت: این تیم به همت بنیاد علوی یکی از معین های اقتصادی استان کرمان در شهرستان قلعه گنج تشکیل شده است.

وی از ایجاد شور و نشاط ورزشی و رونق ورزش همگانی در شهرستان قلعه گنج خبر داد و عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع استعدادیابی تیم فوتبال قلعه گنج در رده سنی نونهالان شکل گرفته و عازم مسابقات نروژ کاپ شده اند.


مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان از تاثیر نقش حمایتی بنیاد علوی در رشد ورزشی این شهرستان سخن به میان آورد و مطرح کرد: برنامه ریزی برای ایجاد زیر ساخت ها و همچنین استعداد یابی در ورزش از اقدامات خوبی است که با همکاری و تعامل مسئولان این بنیاد با اداره ورزش و جوانان استان در حال اجرا است.

امیری خراسانی اضافه کرد: بنیاد علوی بودجه ای برای حمایت از ورزش در شهرستان قلعه گنج در نظر گرفته است که پس از بحث و تبادل نظر میان اداره کل ورزش و جوانان و مسئولان این بنیاد مقرر شد تا این بودجه در راستای طرح توسعه ورزش همگانی و قهرمانی استان و در مسیر ایجاد دو یا سه پایگاه استعداد سنجی، استعداد پروری و حمایت از نخبگان ورزشی هزینه شود.

وی از اقدامات بنیاد علوی در جهت تکیل زیرساخت های ورزشی در قلعه گنج سخن گفت و بیان کرد: در این خصوص عملیات احداث یک استخر از شش ماه قبل آغاز شده است و پیش بینی می شود تا بهمن ماه سال جاری این استخر آماده بهره برداری شود.

امیری خراسانی ادامه داد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با بنیاد علوی در صورت اتمام این پروژه، وزیر ورزش و جوانان و مدیران ارشد بنیاد علوی به احتمال زیاد در ایام دهه فجر در مراسم افتتاحیه این استخر حضور خواهند داشت، همچنین یکی دیگر از برنامه های بنیاد احداث یک سال ورزشی چند منظوره و استاندارد در قلعه گنج است که گلنگ این پروژه هم در همان روز به زمین زده می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها