mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۰۷ - ۱۳ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۸۱
تعداد بازدید: ۱۷۸۶
این شرکت در زمینه بهبود کیفیت مواد اولیه و محصولات، بهینه سازی مصرف انرژی، مدیریت زیست محیطی و کاهش آلاینده ها، فعالیت های تحقیقاتی و ارائه خدمات آزمایشگاهی به واحد های تولیدی صنایع غذایی و ... برای اولین بار به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت در سطح کشوری انتخاب شده است.
شرکت قند اصفهان برای اولین بار به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت در سطح کشوری انتخاب گردیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان ، شرکت قند اصفهان بر اساس شاخص ها و دستورالعمل های سازمان ملی استاندارد ایران و عملکرد واحد کنترل کیفیت این شرکت در زمینه بهبود کیفیت مواد اولیه و محصولات، بهینه سازی مصرف انرژی، مدیریت زیست محیطی و کاهش آلاینده ها، فعالیت های تحقیقاتی و ارائه خدمات آزمایشگاهی به واحد های تولیدی صنایع غذایی و ... برای اولین بار به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت در سطح کشوری انتخاب شده است.

پیرو کسب این موفقیت در بزرگداشت روز جهانی استاندارد از سوی اداره کل استاندارد اصفهان از شرکت قند اصفهان به عنوان واحد نمونه کشوری با حضور مقامات بلند پایه کشور تجلیل به عمل آمد.


آشنایی با شرکت قند اصفهان

این شرکت با بيش از پنجاه و هفت سال سابقه در تولید قند و شکر بنگاهی است با برندی معتبر در رشته فعالیت قند و شکر، پویا و پیشرو در سطح ملی، چابک و منعطف در برابر تحولات محیطی فعالیت می کند.

تولید محصولات استاندارد و دستیابی به جایگاه برتر رقابتی در بازارهای ملی و جهانی از اهداف استراتژیک این شرکت بوده و مدیریت شرکت بر این باور است که خواسته ها و نیازهای مشتریان به عنوان معیارهای       لازم الاجرا جهت دستیابی به بازارهای مذکور  و استانداردها به عنوان تراز کننده میدان رقابت می باشند .

در این راستا تلاش های ارزشمندی در حوزه کنترل کیفیت شرکت، با ایجاد فرهنگ مشارکتی با سازماندهی    حلقه های کیفیت و شناسایی و بررسی مشکلات در سیستم، جمع آوری اطلاعات جریان و فرایند تولید، تجزیه و تحلیل و طبقه بندی آنها و ... انجام گرفته و توانسته ضمن ارتقاء کیفیت محصولات بر مشکلات محیطی و اقلیمی تأمین مواد اولیه نیز فایق آیدکه اجرای  پروژه کشت پاییزه چغندرقند در استان خوزستان توسط شرکت قند اصفهان به عنوان پروژه ملی بهره وری در کشور، مبین این موضوع می باشد.

شرکت قند اصفهان علیرغم وجود مشکلات اخیر حاکم بر صنعت قند و شکر در کشور موفق گردیده با تکیه بر توانمندی سرمایه انسانی به ایفای نقش مؤثر در رشد و توسعه صنعت قند کشور با تأمین پایدار مواد اولیه با ویژگی های ممتاز، تولید و عرضه قند و شکر و محصولات جانبی با کیفیت برتر، توسعه تجارب و استفاده حداکثری از ظرفیت ها با رویکرد ارزش آفرینی برای ذینفعان نماید .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها