mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۰۰ - ۱۳ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۸۴
تعداد بازدید: ۲۰۱۴
به میزبانی پرسنل مجموعه توچال
امروز 13 آبانماه 96 ، همزمان با فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز ، این مجموعه میزبان بیش از 200 نفر از کودکان کار شد.

این اولین بار است در کشور که پرسنل در حرکتی خودجوش میزبان کودکان کار می­شوند.

امروز 13 آبانماه 96 ، همزمان با فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز ، مجموعه توچال میزبان بیش از 200 نفر از کودکان کار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان، سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل شرکت تله­ کابین توچال با حضور در جمع این کودکان با اشاره به تسهیلات ارزان قیمت برای گروه های دانش آموزی و دانشجویی گفت : خدمت صادقانه با حمایت های ریاست مردمی بنیاد مستضعفان جناب آقای مهندس سعیدی کیا برای همه مراجعین در این مجموعه ملموس است و ادعای این حرف عدم افزایش نرخ خدمات در 3 سال گذشته و نیز افزایش تسهیلات با تخفیفات ویژه برای گروه های اجتماعی متنوع می­باشد.

وی با اشاره به حرکت خودجوش همکاران توچال جهت تدارک این برنامه افزود : با همدلی و همکاری کلیه همکاران این مجموعه برنامه لازم جهت حضور این گروه در توچال و استفاده از تله ­کابین تا ایستگاه پنجم و نیز پذیرایی صورت گرفت و امروز شاهد استفاده بیش از 200 نفر از کودکان کار که شاید فرصتی و شرایطی برای تفریح نداشته باشند ، هستیم.

پرهیزکار خاطرنشان کرد : این حرکت انسان دوستانه در آستانه روز ملی استکبار ستیزی قطعاً در یاد و خاطره کودکان کار خواهد ماند تا آنها بدانند با حمایت همه مردم ، با عزمی جدی همانگونه که مقام معظم رهبری نیز بارها به آن اشاره نموده ­اند برای آبادانی ایران اسلامی تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت تله­ کابین توچال ، هدف این حرکت خودجوش پرسنل را مطابق با مرقومه مقام معظم رهبری در بازدید از توچال که فرمودند " انشاءا... هر روز زیباتر و برای مردم پر بهره ­تر شود " را عنوان کرد و تصریح کرد: مطمئناً این حضور اولین و آخرین میزبانی این کودکان کشور عزیزمان نخواهد بود و با مساعدت ریاست محترم بنیاد ، جناب آقای مهندس سعیدی کیا و مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان ، روند استفاده حداکثری برای این قشر از جامعه محقق خواهد شد.

گفتنی است :شعار استکبار ستیزی"مرگ بر آمریکا" توسط این کودکان در ایستگاه 5 توچال طنین انداز شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها